Dnes je utorok, 18.máj 2021, meniny má: Viola
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hľadáte zoznamku, ktorá by vám "sadla" ? Možno je to jedna z týchto

júl 30, 2018 - 17:15
Dnešná doba nahráva zoznamovaniu cez internet, o tom niet pochýb. No pokiaľ máte špecifické požiadavky a z určitých dôvodov vám bežné zoznamovacie stránky nevyhovujú, zbystrite pozornosť. Možno ste doposiaľ nenašli tú správnu.
Foto: 
Pixabay.com

Mamičkin maznáčik                                                               

Začneme hneď z ostra. Kto by nepoznal prototyp mužov, ktorí ešte na prahu štyridsiatky bývajú so svojou mamičkou a tá im zasahuje do všetkého, vrátane výberu partnerky? Keďže podobných chlapov je dosť, vznikol portál www.faboverfifty.com/content/date-my-single-kid-2. Veď stále existujú ženy, ktorým tento modul neprekáža a, práve naopak, k nemu inklinujú. Nikoho azda neprekvapí, že dotazník tu za synov vypĺňajú nádejné svokry a majú hlavné slovo aj pri výbere finálnej ženy.

Myslíte si, že nie ste atraktívna?

Ak ste odpovedali kladne, máme pre vás dobrú správu. Istotne vám to nebráni stretnúť svoju femme fatale či osudového priateľa. Na stránke www.theuglybugball.com sa nemusíte hrať na kópiu Megan Fox, no bez okolkov môžete uverejniť autentickú fotografiu. V prípade tejto zoznamky by sa dalo povedať, čím škaredší, tým lepší. Úprimnosť je totiž v dnešnej dobe veľmi vzácna a príťažlivá, pre slobodných jedincov to platí dvojnásobne.

Randiť s väzňom? Žiadny problém

Žena vo väzení môže byť snom nejedného muža. Dôvodov je samozrejme niekoľko. Pre podaktorých pánov je voľnosť, napriek tomu, že majú vzťah, nadovšetko. Partnerka, ktorú vidia raz za čas a telefonát s ňou jedenkrát týždenne, je pre nich maximálne vyhovujúcou alternatívou, bez strachu z prípadnej nevery. Na stránke www.womanbehindbars.com stačí zaplatiť registračný poplatok a sexi väzňa či väzenkyňu si môžete nájsť raz dva.

Neverníci si prídu na svoje

Ak už svoju polovičku máte, no predsa len sa vám aspoň z času na čas nevyhýbajú hriešne myšlienky, kliknite si na zoznamku www.ashleymadison.com. Tu nájdete ľudí, ktorí sú na tom obdobne. Portál má i núdzové tlačítko. Stačí jedno kliknutie a "kompromitujúca" obrazovka zmizne. Miesto sexuálne ladenej konverzácie s nádejným milencom či milenkou sa na nej objaví povedzme ponuka vybavenia do domácnosti. Jej tvorcovia očividne mysleli na všetko.

- - Inzercia - -