Dnes je piatok, 17.september 2021, meniny má: Olympia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nezatvárajte oči! Toto sú signály, že sa s vami rozíde

september 13, 2018 - 13:44
Odrazu sa správa zvláštne. Ten hnusný pocit, tá povestná ženská intuícia, vás zrejme ne(s)klame. Ťušíte, že sa niečo zásadné deje.
Foto: 
Pixabay.com

Opustí vás? Ak sa správa takto, odpoveď je jasná ...

Už žiadne plány do budúcnosti

Preč sú tie obdobia, keď gro vašich nočných rozhovorov tvorili plány do budúcnosti. Dnes je všetko inak a akákoľvek zmienka o spoločných cieľoch naráža na stenu mlčania. Čoraz intenzívnejšie si uvedomujete, že váš partner sa o dovolenkách, domčeku, deťoch či ďalších víziách rozprávať nechce. A vy tušíte, prečo.

Netušíte nič o jeho financiách ...

... hoci ešte donedávna ste mali spoločný účet, z ktorého odchádzali výdavky na domácnosť, výlety, potraviny a ďalšie, pre pár žijúci v spoločnej domácnosti, bežné položky. Zmenu ste postrehli. Partner si zriadil samostatné konto a vaše finančné otázky ho vôbec netrápia. Peniaze už zničili veľa priateľstiev a zaľúbených párov, preto sa s ním na túto tému radšej včas porozprávajte.

Kritika sa stupňuje

To, že ste krásna, zábavná a príťažlivá, ste počuli tak dávno. No paradoxne, kým komplimentov ubúda, sťažností na váš výzor, zručnosť v kuchyni alebo pri domácich prácach pribúda. Nikdy ste jeden druhého nekritizovali. Práve naopak, pomáhali ste si a na drobných zaváhaniach či chybičkách toho druhého sa smiali. Táto skutočnosť ale viac neplatí.

Pri obľúbených aktivitách chýba

Kedysi rovnaké koníčky vypĺňali váš čas. Či už to bol šport, návštevy galérie alebo prechádzky po lese - hlavne, že ste boli spolu. Dnes sa bicyklujete sama, do kina s vami ide „iba“ kamarátka a na lúke, kde ste si robili s láskou pikniky, spomínate na pekné okamihy s prázdnym miestom v srdci.

Čas trávi bez vás

Zvykli ste mu so smiechom vravieť, nech nezabúda na kamarátov, pretože vy máte na seba celý život? A on sa smial, nechcel prísť ani o jedinú sekundu strávenú s vami. Dnes by ste dali čokoľvek, aby si našiel aspoň chvíľku. Výhovoriek, prečo nemôže, neustále pribúda a vás to trápi. Viete totiž, že klame.

- - Inzercia - -