Dnes je nedeľa, 24.január 2021, meniny má: Timotej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Sex v lietadle: Ktoré národy ho milujú?

október 01, 2018 - 11:30
V rámci prieskumov na vybrané témy sme si mohli zvyknúť na rôzne, viac – či menej prekvapivé závery. Ten, ktorý zrealizovala letecká spoločnosť jetcost.de, vás určite zaujme.
Foto: 
Shutterstock

Týkal sa (z)mapovania krajín, ktorých obyvatelia sa najčastejšie oddávajú sexuálnym hrátkám na palube lietadla. Kým pre niekoho ide o sexuálnu fantáziu číslo jedna, iné národy milovanie v lietadle považujú za celkom bežnú záležitosť. Minimálne čo sa Francúzov týka, určite.

Spomínaný portál oslovil až 3194 respondentov s otázkou, či už majú sexuálnu skúsenosť v lietadle za sebou. Pohlavný styk tu, či už na toalete, alebo priamo na sedačke, priznal každý štvrtý Francúz. Po nich nasledujú Taliani. Aby sme to upresnili, každý šiesty Talian má obdobnú skúsenosť a sex nad mrakmi si vyslovene užíva. Tretie miesto, ale ďaleko za spomínanými krajinami, si vyslúžili Briti a Španieli. Na milovanie „v oblakoch“ na základe reálnych skúseností spomína iba každý 17-ty občan. Vskutku prudérne vyznievajú Nemci - intímny styk v lietadle priznal každý 25-ty obyvateľ Nemecka.

Ak vás zaujíma, čím je práve sex v lietadle pre podaktoré páry lákavý, odpoveď je jednoduchá. Riziko odhalenia totiž znásobuje vzrušenie. A portál jetcost.de zašiel i ďalej. Pod „náporom“ zvedavých redaktorov opýtaní priznali, že svoje samozrejme zohráva hladina alkoholu dostupného v lietadlách či zakázaná atmosféra. Akt ako taký uľahčujú kabáty, ručná batožina a deky v blízkosti pasažierov, pretože všetko potrebné spoľahlivo zakryjú.

- - Inzercia - -