Dnes je nedeľa, 27.september 2020, meniny má: Cyprián
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Nezmeškajte začiatok Vianoc v Bratislave!

november 21, 2018 - 13:10
Mestom sa šíri neodolateľná vôňa a ulice sú plné ľudí s dobrou náladou. Deti aj dospelí si vychutnávajú korčuľovanie na klziskách pod holým nebom. Námestiami sa nesú tie najkrajšie vianočné koledy. Vitajte na bratislavských Vianočných trhoch!

Ochutnajte Vianoce

Najväčšie vianočné trhy sú neoddeliteľnou súčasťou zimy v Bratislave. Aj tento rok nájdete v červených stánkoch tradičné pochúťky, varené víno či punče od výmyslu sveta. Šoférov poteší nealkoholický, odvážlivci môžu vyskúšať turbo punč. Čakajú vás tiež dizajnové a ručne vyrobené darčeky.

Hudobné prekvapenia

Nákupy s atmosférou či stretnutie s priateľmi spríjemní kultúrny program. Vychutnať si môžete koledy v originálnych prevedeniach, detské folklórne súbory alebo medzinárodný festival vianočnej hudby. Novinkou je vystúpenie zboru z Juhoafrickej republiky či Dobrý trh s rozprávkovým lesom.

Staňte sa kráľovnou

Počas veľkolepej vianočnej atmosféry sa preneste do obdobia korunovácií a staňte sa kráľovnou či kráľom v Korunovačnom foto-video pointe na poschodí Michalskej veže. Môžete sa odfotiť a nahrať video v dobovom kostýme s korunovačnými insígniami.

Kedy: 23. novembra – 22. decembra 2018
Kde: Hlavné námestie; Vianočné trhy sa konajú aj na Hviezdoslavovom námestí a pred nákupným centrom Eurovea

Viac o Vianociach v Bratislave nájdete na www.visitbratislava.com

- - Inzercia - -