Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je utorok, 04.august 2020, meniny má: Dominika, Dominik
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

/UKONČENÉ/Súťaž: Vianočná mäsová kolekcia Mecom

december 03, 2018 - 15:35
Blížiace sa Vianoce sú nielen o pokoji, darčekoch a stretávaní sa s rodinou a priateľmi, ale tiež sviatkami dobrého jedla. A veru máme čo robiť, aby sme ochutnali všetky dobroty, ktoré sa s nimi spájajú.

Výhercovia: 

  1. Marta Bračoková
  2. Helena Slameníková
  3. Jiří Šustr

Tradičná kapustnica, pečená šunka, či vyprážaný kapor prezentujú hojnosť a spokojnosť na sviatočnom stole. Vychutnajte si ich dosýta, aby ste po celý rok v srdci nosili nezameniteľnú atmosféru a tradičnú chuť vianočných sviatkov. Kalinka saláma, Premium suchá klobása a Nitran saláma sú overenými stálicami obľúbeného dodávateľa kvalitných mäsových produktov spoločnosti Mecom. Vianočné mäsové balenie v tomto chutnom zložení, doplnené o darček v podobe praktickej dózy,  vyčarí úsmev na tvári nejednej gazdinky a dotvorí sviatočnú atmosféru. Rozmaznávajte svoje chute aj v novom roku 2019! Mnoho inšpirácií, užitočných rád o varení a chutných receptov nájdete na  www.viemecovamchuti.sk.

Súťaž:  Ak si chcete lahodnú chuť vianočných dôbrot z Mecomu vychutnať aj vy, zapojte sa do našej súťaže o 3 vianočné kolekcie Mecom. Odpovedzte na jednoduchú otázku nižšie, vyplňte kontaktné údaje a ste v hre!  

Otázka: Akú slaninku odporúča Mecom pri príprave vianočnej kapustnice? Nápovedu nájdete medzi vianočnými receptami na stránke www.viemecovamchuti.sk.

Držíme vám palce!

- - Inzercia - -