Dnes je streda, 05.august 2020, meniny má: Hortenzia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Zunoval sa jej spev? Americká r´n´b hviezda sa čoraz viac prezentuje niečím iným

december 07, 2018 - 12:00
Americká speváčka a herečka Ashanti (37) chytila druhý dych. Očividne si zaumienila, že prezentovať sa „iba“ umením v jej prípade nestačí.

... a tak nás na pravidelnej báze zaplavuje fotografiami figúry v tých najúspornejších bikinách, ktoré ďaleko prevyšujú jej príspevky z koncertov či iných pracovných aktivít.

Rodená Newyorčanka pritom patrila dlhé roky vo svete hudby k pojmom. Keď mala štrnásť rokov, jej talent postrehlo hudobné vydavateľstvo rappera P. Diddyho Bad Boy Records. Veľkú popularitu zaznamenali aj jej početné spolupráce s rapperom Nas, vďaka ktorým sa dostala do povedomia ľudí ďaleko za hranicami rodnej Ameriky.

Ja Rule - Always On Time ft. Ashanti

Autor: 
YouTube

Ashanti píše texty pre hviezdy, akými sú Christina Milian, Ja Rule, Jennifer Lopez, Nas či Toni Braxton, no uchytila sa i na filmovom plátne. V roku 2005 debutovala v snímke Kouč Carter po boku Samuela L. Jacksona. O rok neskôr zažiarila v komédii John Tucker musí zomrieť. Vidieť sme ju mohli i v jednej z epizód Buffy, premožiteľka upírov či v horore  Resident Evil: Zánik.

V ostatných mesiacoch má podľa všetkého našliapnuté rozšíriť oblasť pôsobenia a stať sa fotomodelkou, respektíve pustiť sa aspoň do navrhovania vlastnej značky plaviek. Predpoklady, s prihliadnutím na internetové ohlasy, má k tomu skvelé.

1.jpg

Foto: 
Instagram

6.jpg

Foto: 
Instagram

3.jpg

Foto: 
Instagram

5.jpg

Foto: 
Instagram

7.jpg

Foto: 
Instagram

- - Inzercia - -