Dnes je utorok, 11.august 2020, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Príbeh: Občas nás tí muži naozaj prekvapia

december 12, 2018 - 18:00
To, že budúceho manžela stretnem na chodbe estetickej kliniky, by mi ani vo sne nenapadlo. No viete, ako sa vraví: Veci sa dejú práve vtedy, keď ich najmenej čakáte.

Takmer všetky moje predchádzajúce vzťahy začínali rovnako. S dotyčným sme sa spoznali na diskotéke, cez kamarátku, v podniku alebo v práci a raz som si našla známosť aj na internete. Po jednom z týchto vzťahov som si povedala, že budem sama. Prestanem hľadať a začnem sa venovať svojim záľubám, priateľom a zamakám v práci. V tomto duchu sa nieslo zhruba osem mesiacov a mne bolo ozaj dobre.

Ako to už býva zvykom, po istej dobe mi láska začala chýbať. Všetky tie chvíle strávené vo dvojici, romantické výlety, dlhé debaty pri víne a ďalšie maličkosti, na ktorých vo vzťahu záleží. Začala som chodiť častejšie medzi ľudí v nádeji, že HO stretnem. Ďalší rok však o mňa nik „nezakopol“. Nechápala som tomu. Starala som sa o seba, správanie mám pochopiteľne na úrovni, viem sa zabaviť v akejkoľvek spoločnosti, dokážem sa porozprávať s každým a som veselej povahy.

Presne pred dvoma rokmi som sa vybrala na kliniku kvôli kontrole znamienok s tým, že zbehnem aj za svojou obľúbenou doktorkou - kamarátkou z detstva. Čakala som, kým vybaví pacientku, mala som veľa času a nikam sa v ten deň neponáhľala. Po chvíľke som si všimla sympatického muža, ktorý na mňa neustále hľadel. Skrátim to, pretože môj príbeh nemá žiadnu krimi zápletku, skôr ním chcem povedať čosi iné.

Z tajomného neznámeho sa vykľul študent medicíny, s pani doktorkou mal dohodnuté krátke stretnutie ohľadom diplomovej práce. To všetko mi prezradil neskôr na káve, lepšie povedané, presne po dvoch hodinách čakania ma pred budovou. Bol neskutočne príjemný, že som razom zabudla na to, že som si vlastne tri dni neumyla vlasy a mám oblečenú mikinu, v ktorej rada venčím psa. Ako mi s odstupom času priznal, aj preto som sa mu páčila.

Často v rôznych diskusiách čítam, že muži túžia po prirodzených ženách. A hoci existujú muži, ktorí nedajú dopustiť na vnadné „modelky“ po boku alebo sa za nimi obzerajú na ulici, ja sama som ukážkou toho, že dokonalé líčenie, najnovší účes a oblečenie na to, aby ste našli muža snov nepotrebujete.

Dnešná doba je zvrátená. Bez dokonale upraveného zovňajška sa neraz ani nepohneme z domu, alebo ak, pozeráme preventívne do zeme. A to sa vám potom môže, milé dámy, ľahko stať, že toho pravého jednoducho prehliadnete …

Čitateľka Beáta

- - Inzercia - -