Dnes je sobota, 08.máj 2021, meniny má: Ingrida
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Na Štedrý večer za hviezdu. Poradíme vám, čo si obliecť!

december 24, 2019 - 08:00
K štedrovečernému stolu si obvykle zasadáme v kruhu blízkych, čo si samozrejme nevyžaduje mať na sebe hriešne drahú róbu. Tepláky či obdobný domáci outfit si ale radšej nechajte na inú príležitosť. V takýchto kúskoch vám to pristane viac, čo poviete?
Foto: 
Shutterstock

Na jednom sa zhodneme všetky. Vianočný outfit by mal byť predovšetkým pohodlný. Väčšina z nás z tohto dôvodu uprednostňuje voľnejšie kúsky, ktoré hravo zamaskujú nafúknuté bruško. Top, ktorý neomíňa, farba, ktorá znesie kvapky kapustnice či majonézového šalátu. Obľúbenou voľbou žien bývajú elegantnejšie nohavice na gumičku, ku ktorým ľahko doladíte košeľu, sveter, rolák, ale i blúzku.

Rolák ako overená klasika

Apropo, rolák. Ten sa považuje za doslova must-have dámskeho šatníka. Je naň predsa spoľah a neraz je východiskom z núdze pri dileme "Čo si obliecť". Nebojte sa ani nápaditých odtieňov,  materiálov a vzorov, ktoré atmosféru vianočných sviatkov ešte umocnia.

Sukňou nič nepokazíte

Sukňa do Á-čka je dôležitým a populárnym kúskom v šatníku nejednej z nás. Je pohodlná, lichotí každému typu postavy, korpulentnejším ženám nevynímajúc. Vôbec nič nepokazíte, ak si k nej vyberiete obtiahnutejší vrch, obzvlášť Á-čkovú sukňu pod kolená. Pokiaľ sa s niekoľkými kilami navyše necítite v užšom oblečení komfortne, siahnite po zavinovacom type a voľnejšej blúzke. 

Koktejlky nielen do spoločnosti

Pre prípad, že vianočnú večeru predsa len považujete za perfektnú príležitosť hodiť sa do gala, stavte na koktejlové šaty. Pri finálnom stylingu k nim nezabudnite doladiť aj obuv. Čižmy sa na slávnostnú večeru v domácnosti nehodia, no elegantné poltopánky a lodičky patria ku klasike, ktorá nikdy nesklame.

Kúsky, ktoré neomrzia

Ostatných ľudí pri štedrovečernom stole sa určite nedotknete, ak sa rozhodnete večeriať v pohodlných nohaviciach a košeli. Skvelou voľbou bývajú napríklad nohavice, vyskúšajte bez obáv aj traky. Veľkým prínosom daného outfitu je fakt, že nohavice bez najmenších problémov regulujete v páse a traky sú odnímateľné, čo vám po výdatnej večeri istotne padne vhod.

Niekoľko ďalších, nemenej zaujímavých tipov, nájdete tiež v priloženom videu:

CHRISTMAS DAY OUTFITS // Fashion Mumblr

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -