Dnes je pondelok, 10.máj 2021, meniny má: Viktória
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Jennifer Lawrence nezaháľa. S partnerom plánujú veľký krok!

január 09, 2019 - 12:00
Herečka Jennifer Lawrence (28) patrí k najväčším miláčikom a talentom Hollywoodu. Po niekoľkých nevydarených vzťahoch bolo iba otázkou času, kým skončí v náručí pána Božského.
Foto: 
Shutterstock

A tak sa zdá, že ho našla. Po pol roku randenia sa totiž Cooke Maroney (riaditeľ galérie) a sympatická držiteľka Oscara rozhodli, že svoj vzťah povýšia na nový level - zariaďujú si totiž spoločné bývanie. Ich priatelia tvrdia, že títo dvaja sa skutočne našli a žijú jeden pre druhého.

Vedeli ste, že ... ?

  • Do veľkého sveta filmu Jennifer Lawrence vstúpila vďaka romantickej komédii "Terapia láskou", za ktorú získala už spomínaného Oscara.
  • O Jennifer je známe, že jedinou hereckou kolegyňou, pred ktorou má ozajstnú trému, je Meryl Streep.
  • V pracovných ponukách si môže vybrať, ona sa však riadi výlučne menami režisérov pripravovaných filmov. Ako tvrdí, práve tí sú najdôležitejším článkom celého filmového priemyslu a absencia chémie medzi režisérom a hercami vedie iba ak k filmovej pohrome.
  • Jennifer nenavštevovala hereckú školu a štúdium na tej strednej ukončila o dva roky skôr práve preto, aby sa mohla venovať vysnívanému povolaniu. Podľa umelkyne je dôležitý talent a inštinkt, nie počet absolvovaných hereckých kurzov.

- - Inzercia - -