Dnes je nedeľa, 24.január 2021, meniny má: Timotej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Prieskumy potvrdili: Po drsných mužoch (viac) netúžime!

február 01, 2019 - 18:00
Preč sú tie časy, keď sa ženy roztápali pri pohľade na nespútaných divochov. V posledných rokoch oveľa viac inklinujeme k opačným charakterom.
Foto: 

Netvrdíme to my, ale uznávaná britská expertka na vzťahy a sex Tracey Cox. Pre portál Daily Mail prezradila, že mužom, ktorí nás trápia, tak povediac odzvonilo. Neistotu, tendenciu dobýjať a strachovať sa o partnerovu vernosť sme nahradili túžbou po pokojnom vzťahu s dobrými chlapmi. Čo to znamená?

Tracey Cox tento pojem samozrejme ozrejmila: "Milý rozhodne neznamená, že je submisívny a svätý." Taktiež prezradila, že podľa výskumov sú dobrí chlapci v skutočnosti sexuálne aktívnejší. Na tento fakt poukázala štúdia Britského žurnálu psychológie, v ktorej 800 mužov odpovedalo na otázky týkajúce sa ich typu osobnosti a histórie sexuálneho života. Ukázalo sa, že láskaví, nesebeckí muži, venujúci sa aj charite či dobrým skutkom, mali pestrejší sexuálny život a boli s ním spokojnejší.

Vhodnejší na spoločný život

Muži, ktorých synonymom je altruizmus, nebývajú apatickí k iným ľuďom a záleží im na dobrých vzťahoch. Nie sú slabí a ani menej asertívni. Prax potvrdila, že manželstvá s nimi sú dlhšie, stabilnejšie, pokojnejšie. Tracey Cox preto zdôrazňuje: "Dobrých chlapov nepovažujte za nudných patrónov. A nemýľte si drámu s láskou. Neustále výkyvy hore a dole nemajú nič spoločné s vášňou, ale skôr partnerskou nekompatibilitou."

- - Inzercia - -