Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je pondelok, 05.december 2022, meniny má: Oto
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

| UKONČENÉ | SÚŤAŽ | Vyhrajte vstupenky na činohru ŠTVOREC v SND

február 08, 2019 - 10:32
Medzinárodne oceňovaný film Zlatá palma Cannes 2017, nominant Švédska na Oscara v kategórii "najlepší zahraničný film" podľa scenára režiséra Rubena Ostlunda uvádza v divadelnej adaptácii vo svetovej premiére.
Foto: 
SND

Výherca: Mária Šišková, Bratislava

Gratulujeme!

Štvorec. Štyri krát štyri metre. Geometrický útvar, ktorý čaká na svoj obsah. Inštalácia štvorca a jeho umiestnenie do galérie z neho robí tzv. súčasné, zámerne provokujúce umenie.

stvorec.jpg

Štvorec
Foto: 
SND

Spolu s ostatnými výstrednými inštaláciami a sprievodnými marketingovými ťahmi nás má prinútiť prehodnotiť naše životy od privátnych sfér až po najzásadnejšie humanistické otázky. Hlavný hrdina Fabrice je kurátorom pripravovanej výstavy, ktorej dominuje koncept štvorca.

Na začiatku príbehu ho vidíme ako príťažlivého, úspešného, sebavedomého až narcistického muža, ktorý si so svojím platom a neriskujúcim intelektuálnym liberalizmom bohato vystačí. Na konci sa stáva obyčajným ustarosteným chlapom, strápneným jednorazovým milencom, bezradným rozvedeným otcom, z práce vyhodeným bývalým snobom...

Obsadenie

FABRICE, kurátor | Alexander Bárta
ANNA, novinárka| Dominika Kavaschová
SONJA, Fabricova asistentka | Natália Germáni (poslucháč VŠMU)
ELNA riaditeľka galérie/ PREDAVAČKA 2| Jana Oľhová
Dátum: 22.02.2019
Začiatok: 19:00
Miesto konania: Nová budova SND
Viac informácií na www.snd.sk

Odpovedajte do 17. 02. 2019 do 12:00 na jednoduchú otázku a vyhrate 2 lístky na činohru Slovenského národného divadla Štvorec.

- - Inzercia - -