Dnes je sobota, 16.január 2021, meniny má: Kristína
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Párty plná hviezd: Jennifer Aniston oslávila päťdesiatku!

február 11, 2019 - 17:00
Jennifer Aniston dnes oslavuje okrúhle jubileum. No veľkolepú párty na túto počesť usporiadala už cez víkend. A prišiel na ňu i Brad Pitt!
Foto: 
Shutterstock

Šoubiznisové rubriky viac či menej známych internetových portálov aj magazínov praskajú pod náporom špekulácií týkajúcich sa oslavy narodenín nestarnúcej Jennifer Aniston. Tú zorganizovala počas uplynulého víkendu v hoteli Sunset Tower v Los Angeles a pozvala na ňu množstvo celebritných hostí.

Za všetky hviezdne mená spomeňme moderátorku Ellen DeGeneres, herečku Demi Moore, Lisu Kudrow, Reese Witherspoon či Georga Clooneyho s manželkou Amal. Nechýbal ani Robert Downey Jr., John Mayer a prekvapivo Brad Pitt! Ten sa síce pokúsil maskovať modrou šiltovkou, keďže jeho prítomnosť by okamžite znamenala nevídaný mediálny záujem, ale márne. A tak je zas na pretrase téma o nehynúcej láske niekdajších manželov a tipy (nielen) fanúšikov, či sa opäť dajú dokopy.

Na akcii nechýbali ani blízke kamarátky oslávenkyne - Gwyneth Paltrow a Kate Hudson. Priamo z oslavy pridávali na sociálnu sieť aj takéto videá:

Ako to na na párty vyzeralo si pozrite TU.

- - Inzercia - -