Dnes je štvrtok, 13.august 2020, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Felicity Logan si pole dance neodpustila ani v deň pôrodu. Takto to dopadlo

marec 04, 2019 - 08:00
Pole Dance patrí k obľúbeným ženským pohybovým aktivitám, keďže jeho správne prevedenie býva i silným vizuálnym zážitkom. Podaktoré ženy si ho dokonca zamilujú natoľko, že pri ňom prakticky porodia.

Presne to je prípad Felicity Logan (31), ktorá pole dance povýšila na svoju záľubu aj životný štýl v jednom. Škótka sa mu venuje tiež ako lektorka a od pracovných povinností ju neodradilo ani nedávne tehotenstvo. V čase písania tohto článku je už mamičkou niekoľkotýždňového bábätka, ktoré priviedla na svet doma a kontrakcie predýchavala práve pri tyči.

Ako to pri vytŕčaní z davu tohto typu býva, Felicita sa po celé tehotenstvo musela popasovať s verbálnymi útokmi žien, ktoré ju za tanec vo vysokom štádiu gravidity kritizovali. Felicity však tvrdí, že celých deväť mesiacov mala absolútne bezproblémových a ak by jej doktor naznačil čo i len najmenšie riziko pre dieťatko, ihneď by s pole dance na nevyhnutný čas skončila. Felicity priznáva, že pre začiatočníčky samozrejme krkolomné kúsky na tyči nie sú to pravé. No keďže ona sama ich s prehľadom zvláda roky, nevidí dôvod, prečo si túto vášeň odoprieť.

Je presvedčená, že pole dance vďačí aj za mimoriadne hladký a rýchly pôrod, pretože ním pravidelne precvičovala svalstvo celého tela.

Milé dámy, trúfli by ste si?

- - Inzercia - -