Dnes je streda, 20.január 2021, meniny má: Dalibor
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

J. E. Malpasová prichádza s ďalšou erotickou sériou s názvom Jedna noc

marec 08, 2019 - 13:00
Prvá časť - Sľúbená - vychádza práve dnes. J. E. Malpsová svojou sériou Tento muž vyvolala neuveriteľné reakcie žien na celom svete.
Foto: 
Shutterstock

J. E. Malpsová svojou sériou Tento muž  vyvolala neuveriteľné reakcie žien na celom svete. V roku 2019 bude postupne vychádzať vo vydavateľstve Ikar jej nová erotická séria s názvom Jedna noc. Prvý diel - Sľúbená, vychádza v marci 2019 po ňom budú nasledovať knihy Zakázaná a Odhodlaná. Celá séria sa dostane k čitateľkám do konca roku 2019.
Limitovaná edícia exkluzívnych pančúch Jedna noc od Beponu.
Vydavateľstvo Ikar spoločne s firmou Bepon pripravilo pre čitateľky aj limitovanú sériu exkluzívnych pančúch s názvom Jedna noc. Momentálne je k dispozícii prvý model Sľúbená. Pančuchy bude možné zakúpiť vo všetkých predajniach Bepon od 18. apríla 2019.
 
O čom je kniha Sľúbená:

Livy si všimne Millera, len čo vkročí do kaviarne. Atraktívny muž s prenikavými modrými očami ju tak očarí, že nie je schopná slova. V tej chvíli by jej ani nenapadlo, že sa s ním ešte stretne. Kým nenájde odkaz na servítke podpísaný písmenom M.
Žiada od nej jedinú noc. Nijaké city, záväzky, iba čistú rozkoš. Livine zásady, ktorým je vo svojom osamelom živote verná, tak ohrozí muž plný protikladov.
Je neznesiteľný, ale zdvorilý. Džentlmen, no zároveň odmeraný. Vášnivý, zato bezcitný. A predsa Livy tak fascinuje, že mu nedokáže odolať...

Miller Hart ju postupne vtiahne do svojho nebezpečného sveta. Prebudí v nej vášeň, ktorá v nej driemala. Livy vycíti, že za rýchlymi autami, značkovými oblekmi a luxusným bytom skrýva Miller bolesť, a ak si chce podmaniť jeho dušu, musí zistiť, čo pred svetom tají. Hrozí však, že jej srdce to nezvládne.
Z anglického originálu Promised (Forever, An imprint of Grand Central Publishing, New York 2014) preložila Andrea Vargovčíková.

Ukážka z knihy:

„Chceš ma iba na jednu noc?“ opýtala som sa. Bolesť zosilnela. Iba na jednu noc? Prečo ma to prekvapuje? Už predtým spomínal najlepší sex v živote. Nič viac.
„Jednu noc,“ potvrdil. „A modlím sa, aby si súhlasila.“
Strácala som sa v jeho modrých očiach a zúfalo sa nádejala, že povie niečo iné – niečo, čo mi pozdvihne náladu. Smiešne, ale akoby ma podviedol. Sotva som ho poznala, ale predstava, že s týmto mužom smiem stráviť iba jedinú noc, ma ničila.
„Asi nemôžem.“ Sklopila som zrak. „Je nefér, čo odo mňa žiadaš.“
„Livy, nikdy som netvrdil, že konám fér.“ Chytil mi bradu a nadvihol tvár. „Niečo som zbadal a chcem to. To, čo chcem, si obyčajne aj vezmem, ale dávam ti na výber.“
„A čo ja? Čo z toho budem mať ja?“
„Na dvadsaťštyri hodín sa staneš modlou.“ Pootvoril pery a oblizol si spodnú peru, čím mi naznačil, ako by tie hodiny vyzerali. Mrhal energiou. Veľmi dobre som to vedela.
 

Vypočujte si audio ukážku z knihy Sľúbená v podaní Judity Hansman:
https://soundcloud.com/buxsk/citanie-z-knihy-slubena-jodi-ellen-malpasova

O autorke:

Jodi Ellen Malpasová sa narodila a vyrastala v anglickom Northamptone, kde doteraz žije s dvoma synmi. Pracovala v otcovej stavebnej firme a popritom tajne písala, kým nenašla odvahu odhaliť svetu svoju tvorbu. Vo svojej sérii Tento muž (IKAR 2014, 2016) ponúkla čitateľom príbehy so silnými postavami, čo vyvolalo neuveriteľné reakcie žien na celom svete. V roku 2019 bude postupne vychádzať vo vydavateľstve Ikar jej nová erotická séria s názvom Jedna noc.

Lucia Čarná
PR manažérka vydavateľstva IKAR, a. s.
+421 905 518 560
[email protected]
ikar.sk, bux.sk

- - Inzercia - -