Dnes je pondelok, 03.október 2022, meniny má: Stela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Móda v znamení ležérnej elegancie. Viete ju nosiť?

marec 28, 2019 - 08:00
Mnohé z nás si pri hľadaní vlastného módneho štýlu potrpia predovšetkým na pohodlnosť a originalitu. Aj preto sa s termínom „ležérna elegancia“ stretávame čoraz častejšie.
Foto: 

Je neskutočne univerzálna a pristane naozaj každému. Ako vyzerať ležérne a chic zároveň?

Prepojenie štýlov

O ležérnej elegancii ste už určite počuli. Ide o trend, ktorý prepája voľnejší štýl - jednoduché strihy, basic oblečenie, tenisky, ale tiež prvky elegantného štýlu. Elegancia na druhej strane miluje dokonalosť a kombinuje ženské prvky. Nájdeme v nej vysoké podpätky, saká či sukne, luxusnejšie materiály a premyslené strihy. Spojením týchto dvoch štýlov si vytvoríte trendy outfity na každý deň. Základom je správne prepojenie kúskov. Aj obyčajné rifle a iné modely z vášho „casual“ ležérneho šatníka môžu vyzerať elegantne a štýlovo, pokiaľ sa spoja so správnymi doplnkami a topánkami.

Kombinácie

Kľúčom je nájsť tzv. zlatú strednú cestu. Vezmite si preto z oboch štýlov to najlepšie. Ak sa vo zvolenom outfite budete cítiť dobre a sebavedomo, presne tak bude aj vyzerať.

Veľmi ľahko si vytvoríte pútavé kombinácie zo základných kúskov vo vašom šatníku. Sústreďte sa na oporné prvky, akými sú sako a mokasíny, prípadne zvoľte jednoduchý outfit v kombinácii s lodičkami. Spájať možno i materiály. Vyskúšajte dvojicu denim a čipku alebo kožu a hodváb. Takýto kontrast rozhodne upúta pozornosť a zanechá dojem.

Galéria: Pinterest.com, Twinset, cellbes.sk, Pietro Filipi, Kara, La Femme

- - Inzercia - -