Dnes je streda, 05.august 2020, meniny má: Hortenzia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

|UKONČENÉ| Zapojte sa aj vy! Ovocná súťaž s Relaxom

apríl 11, 2019 - 13:00
To pravé „zavarené" potešenie už nie je iba záležitosťou domácej výroby. Relax 100 % z ovocia prichádza s pohármi plnými ovocných chutí, ktoré sú bez pridaného cukru.

Výhercovia: 

  • František Vall, Smižany
  • Oliver Szekely, Gelnica
  • Petronela Kotlárová, Veľká Maňa

Príjemná sladkokyslá chuť, celé kúsky ovocia. Stačí jedna lyžička Relax 100% z ovocia a razom sa ocitnete v záhrade zaliatej slnkom. Nič nemusíte, nikto vás nenaháňa. RELAXujete. Veľké kúsky ovocia, žiadne farbivá, konzervanty, ani sladidlá, skrátka plné ovocia! Vďaka tejto novinke si napríklad chuť malín môžete dopriať kedykoľvek bez toho, aby ste museli v zime do lesa. ☺

Relax 100% z ovocia a čerstvé pečivo sú perfektná kombinácia, či už na raňajky, prípadne ako dezert. Výborne sa hodí i ku zrelým syrom, jeho sladkokyslá chuť krásne zjemní ich výraznejšiu chuť. Doprajte si aj vy neprekonateľný chuťový zážitok s Relax 100% z ovocia! 

POZOR, SÚŤAŽ !

Pri výrobe Relax 100% z ovocia nie sú použité žiadne ďalšie pridané produkty - či už konzervanty, dochucovadlá, alebo farbivá. Jeho chuť je naozaj intenzívne ovocná, pretože nie je narušená pridaným cukrom. Sladíme ovocnou šťavou. Relax 100% z ovocia si môžete zakúpiť aj v príchutiach: broskyňa, čierna ríbezľa, višňa a jahoda.

Súťažná otázka:

Čím je sladený Relax 100 % z ovocia?

a) cukrom

b) umelým sladidlom

c) ovocnou šťavou

Správnu odpoveď nájdete v texte, alebo na https://relaxzovocia.sk/

Nechajte sa zlákať rôznymi príchuťami:

- - Inzercia - -