Dnes je sobota, 31.október 2020, meniny má: Aurélia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz sa blížia! Na čo sa môžete tešiť?

apríl 12, 2019 - 08:00
Už 15. apríla štartuje v bratislavskej Refinery Gallery jarná časť 14. ročníka BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz.

Počas niekoľkých rokov sa vyprofilovali na jediné stabilné podujatie v oblasti módy, spájajúce prezentáciu etablovaných návrhárov spoločne so začínajúcimi autormi na Slovensku.

Slovenské i zahraničné módne esá

BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz ponúkajú program plný slovenských a svetových módnych dizajnérov i módnych značiek.

K dizajnérskym hviezdam, ktoré predstavujú vlastnú tvorbu patria zvučné mená Richard Rozbora, La Rena, Jana Pištejová, Jana Jurčenko, Ema Klein, Veronika Hložníková, Zuzana Haková a ďalší. Zo zahraničných návrhárov sa v minulosti zúčastnili napríklad britská návrhárka Belinda Chorley, talianski dizajnéri Franco Franceska a Emilio Pucci, ruský dizajnér Igor Gulyaev, Rakúšanka Maria Oberfrank, česká návrhárka Alice Abraham, brat speváčky Madonny Christophe Ciccone, talianska návrhárka Giada Curti, španielska dizajnérka Agatha Ruiz De La Prada a mnohí ďalší. I to je dôkazom, že BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz pokračujú vo vývoji, rozširujú medzinárodný dosah, hosťujú významné zahraničné značky a módnych tvorcov. Okrem toho lákajú taktiež pozornosť verejnosti nabitým programom a každou novou edíciou prinášajú množstvo zaujímavých momentov či prekvapení.

Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz taktiež podporujú a sponzorujú módnych návrhárov, aby mohli svoje kolekcie prezentovať aj na zahraničných fashion weekoch, ako je MQ Vienna Fashion Week a v ďalších európskych mekkách módy.

Bohatá ponuka modelov

Okrem širokej škály dámskych modelov si pozvaní hostia vychutnávajú aj detskú módu, doplnky a nechýba ani exkluzívna, na mieru šitá kolekcia pánskych oblekov Nicollas Berenique. Spoločným menovateľom prezentovanej tvorby návrhárov je každodenná nositeľnosť modelov a univerzálnosť.

Nové tváre módnej scény

Neodmysliteľnou súčasťou podujatia BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz je každoročne projekt Nové tváre módnej scény. Ten dáva šancu mladým módnym tvorcom uchytiť sa vo svete módy a zviditeľniť vlastnú tvorbu. Okrem prestížneho titulu si víťaz odnáša množstvo atraktívnych cien, medzi nimi Class program na prestížnej francúzskej módnej škole MOD´SPE Paris Central Europe s pobočkou v Bratislave.

Zo súťaže už vzišlo množstvo talentov, s ktorými naďalej spolupracujeme, poskytujeme im mediálny priestor v tituloch STAR production a aj možnosť predvádzať kolekcie na prestížnom módnom podujatí BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz.

Niet pochýb, že blížiaca sa jarná edícia ponúkne krásne modely, predstaví tvorbu dizajnérskych stálic, ale aj ich služobne mladších kolegov, ponúkne strhujúcu atmosféru a emóciami nabitý večer. Pridáte sa k nám?

Hostí čaká tento program:

- - Inzercia - -