Dnes je streda, 05.august 2020, meniny má: Hortenzia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Zaručený hit tohto leta? Slamená kabelka!

máj 02, 2019 - 08:00
Kabelka patrí medzi nenahraditeľné módne doplnky, keďže dokáže oživiť i ten najfádnejší outfit. Tá, ktorá je najnovším trendom blížiaceho sa leta, dostane aj vás.

Kabelka, s ktorou budete za hviezdu, by však mala dodržať jedno podstatné "kritérium", a síce byť guľatá. Dôvodov, prečo si ju ženy zamilovali, je pritom hneď niekoľko - nekonvenčnosť, retro štýl, roztomilosť, ľahká kombinovateľnosť či symbolika leta. Rôzne farebné prevedenia a veľkosti slamených kabeliek, po ktorých je v ostatnom období veľký dopyt, patria k ich ďalším, nemenej významným plusom.

Slamené kabelky guľatých tvarov zaradilo do letného portfólia viacero známych značiek, od konkurencie sa ich snažia odlíšiť zdanlivými detailami. A tak si môžete v obchodoch všimnúť slamené kabelky s držiakom s imitáciou z bambusu, slamenú kabelku v štýle crossbody, prípadne v klasickom, jednofarebnom prevedení.

Či už ju zvolíte ako doplnok k džínsom, kvietkovaným šatám, športovo-elegantnému oblečeniu, vzorovaným šatám alebo denimovým kraťasom ostáva len na vás. Jedno je však isté. S touto letnou kabelkou nikdy nešliapnete vedľa.

- - Inzercia - -