Dnes je sobota, 06.marec 2021, meniny má: Radoslav, Radoslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

5-ročná Lina Medina priviedla pred osemdesiatimi rokmi na svet zdravého chlapca

máj 15, 2019 - 18:00
Mala iba päť rokov, sedem mesiacov a dvadsaťjedna dní, keď na svet priviedla syna Gerarda. Ako je to vôbec možné?
Foto: 

Ešte aj dnes je preto držiteľkou titulu "Najmladšia mamička v histórii", ktorá dieťatko nielenže donosila, ale samotný pôrod i prežila. Práve včera sme si vo svete pripomenuli toto výročie.

Šok pre všetkých

Z podozrenia na zväčšujúci sa nádor v tele, ktoré jej rodičov prinútilo vyhľadať doktora, sa napokon vykľulo pokročilé štádium tehotenstva. Niet divu, že v šoku boli všetci zúčastnení a nik netušil, ako môže malé dievčatko v piatom roku života otehotnieť.  Po viacerých testoch odborníci zistili, že pohlavné orgány sa u Liny vyvinuli prekvapivo rýchlo a prvú menštruáciu dostala ešte ako batoľa.  Pohlavne dospela už ako dvojročná!

Jej nízky vek pochopiteľne odštartoval vyšetrovanie s úmyslom zistiť, kto je otcom jej dieťaťa. Hoci prvé podozrenie padlo logicky na otca, táto teŕia sa nikdy nepotvrdila a Lina o otcovi jej syna Gerarda nikdy neprehovorila. Apropo, ten mal po narodení vyše troch kíl a až do desiatich rokov vyrastal popri Line s vedomím, že ide o jeho staršiu sestričku.
   
O pár rokov neskôr chlapec zomrel na leukémiu. Lina sa neskôr vydala a takmer ako štyridsaťročná priviedla na svet ďalšie dieťa. O svojom synovi a tehotenstve v detskom veku odmietla hovoriť a médiám sa vyhýbala.
Platí to dodnes.

Foto: YouTube Screen Shot

- - Inzercia - -