Dnes je pondelok, 03.október 2022, meniny má: Stela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Ako trávia obdobie hokejového "šialenstva" ženy?

máj 22, 2019 - 18:00
... lepšie povedané ženy, ktoré neprišli tomuto športu zo subjektívnych príčin na chuť? Ak k nim patríte i vy, inšpirujte sa odporúčaniami rovnako naladených dám.
Foto: 

Brániť svojmu partnerovi v sledovaní hokejových majstrovstiev môže mať z hľadiska ďalšej perspektívy vzťahu fatálna následky. Nedajte nude, smútku či hnevu, že uprednostnil šport pred vami priestor, a vynaložte s voľným časom po svojom.

A takto si "voľno" užívate vy, naše čitateľky:

Simča (30): "Hokejový scenár sa v našej domácnosti každý rok opakuje. S priateľom sme spolu štyri roky a viem, že v tomto období nemá zmysel nič plánovať, tobôž nie podnikať. Naučila som sa urobiť z neho výlučne čas pre seba a dobieham to, čo som zameškala - najmä po spoločenskej stránke. Stretávam sa s kamarátkami, bývalými spolužiakmi, kolegyňami a poviem vám, po tých pár týždňoch permanentných večerných výletov mám na ďalší rok vystarané. :-) "

Lenka (31): "Tento rok sme si s kamarátkami povedali, že využijeme čas hokeja, o to viac, že zápasy prebiehajú na Slovensku, a vyberieme sa navštíviť spoločnú známu žijúcu v španielskom Madride. Mám pocit, že za ten týždeň mimo domova sa nič nestalo, teda s tým rozdielom, že som si super oddýchla a čas strávila s tými, ktorých som dlho nevidela a chýbajú mi."

Marta (24): "S partnerom ešte nezdieľame spoločnú domácnosť, takže majstrovstvá a jeho neprítomnosť veľmi nepociťujem. Týka sa to však najmä víkendových večerov a tie trávim v absolútnom kľude, s knihou. Najmä dospávam všetky tie noci, keď som neplánovane až do rána musela byť v práci. Ako krupiérka som vďaka zahraničným turistom a ich aktuálne zvýšeným návštevám kasín, o čosi viac vyťažená.

Zuzana (25): "Ja si hokej pozriem rada, ale nie spolu s priateľom. Ten to na môj vkus príliš prežíva a z tých hukotov, nadávok, "múdrych" rád a divných zvukov som vždy po hodine podráždená. Zápasy, ktoré ma zaujímajú, síce sledujem, ale výlučne v spoločnosti priateliek, pri fľaške vína a dobrom jedle, ide nám iba o kulisu. Ostávam tak v obraze, no užívam si príjemný hokejový večer po svojom. To mi maximálne vyhovuje."

Viola (22): "Práve mám skúškové obdobie, takže o zábavu mám postarané a pravdu povediac mi nevadí, že som v dome úplne sama."

Mirka (33): "Masáže, wellness, svätý kľud, kaderníčka, kozmetička, cvičenie a všetky tie babské veci, na ktoré pri partnerovi, ktorý je okrem hokejových večerov takmer neustále doma, nemám čas. Tie sú mojou odpoveďou na otázku, ako sa počas majstrovstiev v hokeji zabaviť."

Hanka (26): "Nikdy som si nemyslela, že to poviem, ale rozhodla som sa od základov zmeniť život a z rodnej dedinky sa odsťahovať do veľkomesta. Môj partner nechal všetky potrebné záležitosti na mňa a preto celé dni a noci niečo zháňam, zariaďujem a vybavujem. Faktom je, že ma to baví a vlastne ani nemám prehľad, kedy sa hokejové šialenstvo končí."

Klára (25): "Už o necelé dva mesiace sa naša rodina rozrastie, takže odpočívam. Náramne mi vyhovuje, že môžem leňošiť, spať, pozerať akýkoľvek film a nik mi do toho nefrfle. Škoda, že majstrovstvá v hokeji nebývajú častejšie. Ale skúste sa ma opýtať o rok, s vytúženou dcérkou v náručí."

- - Inzercia - -