Dnes je štvrtok, 22.apríl 2021, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Odovzdávanie prestížnych cien CFDA Awards

jún 05, 2019 - 17:28
V pondelok v noci sa v New York-u konal prestížny fashion event s názvom CFDA Awards, v preklade ,,Ocenenia rady módnych dizajnérov Ameriky“ (CFDA). O tomto podujatí sa hovorí aj ako o ,,Oskaroch módneho sveta“. Dlhoročnou prezidentkou tejto rady bola Diane von Furstenberg, no tento rok vedenie posunula mladšiemu kolegovi Tomovi Fordovi.
Foto: 

Každoročne sa rozdávajú ocenenia za najlepšieho dizajnéra mužského oblečenia, módnych doplnkov, novému talentu na módnej scéne, atď. Najdôležitejšou kategóriou je však dizajnér ženského oblečenia, ktorú tento rok vyhral Brandon Maxwell.

Tento dizajnér tvorí módu presne v mojom štýle, jednoduchú, ženskú, praktickú. Aj preto sa mi veľmi pozdáva. Práve šaty od Brendon-a, alebo lepšie povedané, hneď štyri outfity za sebou, si obliekla Lady Gaga na tohtoročný Met Gala. Ak ste to zaregistrovali, viete, že Gaga sa pri príchode na túto akciu počas 20tich minút stihla vyzliecť rovno z troch šiat a tým pripravila nezabudnuteľnú šou.

Lady Gaga na Met Gala v róbach od Brendon Maxwell

Ďalšími ocenenými bola napríklad Jennifer Lopez ako módna ikona, ale aj bábika Barbie, ktorá získala cenu predstavenstva za jej vplyv na vývoj módy počas rokov a spoluprácu s módnymi dizajnérmi.

V tomto článku sa s vami chcem podeliť o outfity z červeného koberca CFDA Awards, ktoré na mňa spravili dojem.

Lily Aldridge v róbe Brandon Maxwell

gettyimages-1153535278.jpg

Lily Aldridge v róbe Brandon Maxwell
Foto: 
getty images

Jednoduchá, krásne strihaná róba z červeného hodvábu v štýle Brandon-a Maxwell-a. Zaujímavým detailom sú vyriešené plecia. Páči sa mi celková čistota modelu aj finálneho look-u.

Amber Valletta v Alexander McQueen

gettyimages-1147877500.jpg

Amber Valletta v Alexander McQueen
Foto: 
getty images

Tento kostým ma dostal. Perfektná hra farieb a rozloženia. Classy look hodný tohto módneho podujatia. Ružová farba pritiahne pozornosť na vrchnú časť tela, zatiaľ čo čierna farba odpúta od spodku. Vhodné pre dámy s väčším zadočkom.

Olivia Palermo v róbe Valentino

gettyimages-1147875653.jpg

Olivia Palermo v róbe Valentino
Foto: 
getty images

Valentino je must-have. Milujem jeho jemné, romantické línie. Táto róba pôsobí étericky, no zároveň veľmi štýlovo, vďaka zaujímavo strihanému top-u z kvetovanej čipky.

 

Časom by sme mohli mať takéto ,,módne oskary“ aj na Slovensku, čo poviete?

 

Prajem krásny zvyšok týždňa,

- - Inzercia - -