Dnes je štvrtok, 22.apríl 2021, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pozrite si môj najnovší módny editoriál

jún 26, 2019 - 19:09
Vždy keď tvorím novú kolekciu, podvedome od začiatku myslím na to, aký editoriál k nej následne nafotím.
Foto: 
Zarina Šimkovič

A že to vôbec nie je jednoduché. Kvalitne a nápadito nafotené fotky kolekcie sú veľmi dôležité na následnú prezentáciu mojej tvorby. Používam ich hlavne na sociálne siete. Veď práve tam sa dnes presunul skoro celý svet.

dsc_0519-01-min.jpeg

Pozrite si môj najnovší módny editoriál
Foto: 
Zarina Šimkovič

Posledné štyri kolekcie som si fotila sama, nevravím však, že som profesionálna fotografka. Len ma baví zhmotniť svoju celkovú víziu kolekcie. K tej neodmysliteľne patrí aj spomínaná prezentácia. Rada hľadám nové miesta, ktoré najlepšie odzrkadlia víziu celej kolekcie. Niekedy mi to trvá celé týždne, inokedy iba pár dní. Vždy treba dbať na to, aby kolekcia do daného prostredia zapadla, avšak treba vytvoriť aj istý kontrast, aby fotky pôsobili príťažlivo. Následne prichádza na rad post produkcia fotiek, teda drobné úpravy a vylepšenia.

dsc_0535-01-min.jpeg

Pozrite si môj najnovší módny editoriál
Foto: 
Zarina Šimkovič

Tento editoriál sme fotili v Bratislave s krásnou modelkou Katkou Očovan, s ktorou som mala možnosť spolupracovať už predtým, preto keď mi napísala, že príde na pár dní domov z Mexika, museli sme spraviť rýchly photoshoot. Moje očakávania splnil na výbornú. A čo si o našom rýchlom fotení myslíte vy?

 Celý editoriál nájdete v galérií.

Prajem krásny zvyšok týždňa,

- - Inzercia - -