Dnes je sobota, 19.september 2020, meniny má: Konštantín
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Mladučká dcéra Willa Smitha túži po neštandardnom vzťahu. Čo naň hovoríte?

júl 03, 2019 - 14:00
Osemnásťročná Willow Smith má vo veciach lásky jasno a napriek mladučkému veku je pripravená zakotviť vo vážnom zväzku. I keď ... má to malý háčik.

Modelka, herečka a speváčka otvorene prezentuje svoju bisexualitu a benevolentnosť, čo sa vzťahov a spolunažívania s partnerom týka. No keďže ju priťahujú obe pohlavia rovnako, rada by v budúcnosti zdieľala pomerne neštandardnú domácnosť - s priateľom i priateľkou súčasne.

Ako totiž sama priznáva, mimoriadne ju očaril Instagramový účet jednej polyamornej trojice. Ak náhodou počujete termín polyamoria po prvý raz vedzte, že ide o udržiavanie viacerých vzťahov súčasne, pričom všetci zúčastnení o sebe navzájom vedia.

Willow tvrdí, že presne po tomto modele spolunažívania túži: vážna známosť po boku partnera, partnerky, a všetci traja spolu v jednom dome. Willow údajne nie je typ človeka, ktorý strieda sexuálne známosti a oveľa viac sa zameriava na akési duchovné splynutie. Fanúšikov zároveň uistila, že akonáhle nájde vhodné osoby a zahorí láskou, je pripravená usadiť sa a žiť s nimi kľudne až do konca života. Jej rodičia ju v názoroch podporujú a tvrdia, že vždy ju povzbudia vo všetkom, čo urobí ich dcéru šťastnou. Nuž ...

Willow Smith:

- - Inzercia - -