Dnes je piatok, 30.október 2020, meniny má: Šimon, Simona
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Nie až taký ,,drobný“ obchod troch sestier Drobných

júl 10, 2019 - 20:09
Moje kúsky sa momentálne nachádzajú v troch obchodoch v rámci Slovenska a Česka a obchod Drobne Store je jeden z mojich najobľúbenejších.

Pamätám si ako dnes, keď ku mne prvý krát do ateliéru prišla Zuzka, jedna zo sestier Drobných. Teraz sa už síce každá priezviskom volá inak, no pre mňa budú stále sestry Drobné. Do tohto obchodíku som sa vlastne dostala náhodou, cez jednu moju dobrú klientku. Zuzka si hneď povyberala pár kúskov z mojich posledných kolekcií, a tak začala naša spolupráca.

img_20190607_111727-01-min.jpeg

Nie až taký ,,drobný“ obchod troch sestier Drobných
Foto: 
Zarina Šimkovič

V ich obchodíku nájdete viacero slovenských dizajnérov, ktorým dávajú priestor ponúknuť svoju tvorbu širšej verejnosti. Vždy ma privítajú s úsmevom na tvári a chutnou kávičkou. Nedávno spustili aj svoj e-shop a úplne novú službu SHOP THE RUNWAY, vďaka ktorej si môžeš požičať kúsky rôznych dizajnérov, ktoré by si až tak často nevyužila, na krátky čas, a tak zažiariť na každej udalosti.

3.png

Nie až taký ,,drobný“ obchod troch sestier Drobných
Foto: 
Zarina Šimkovič

V obchode pravidelne organizujú rôzne sprievodné akcie, naposledy napríklad spojenie umenia návrhárky Lenky Sršňovej a maliarky Dominiky Žákovej, ktoré bolo jedinečné a prinieslo veľa pozitívnej energie.

Obchodík sa nachádza neďaleko Istropolis-u, keď budete mať cestu okolo neváhajte ich navštíviť a podporiť slovenské módne talenty.

 

Prajem krásny týždeň,

- - Inzercia - -