Dnes je pondelok, 10.máj 2021, meniny má: Viktória
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vyfarbite si to najpestrejšie leto, aké sa len dá!

júl 14, 2019 - 15:00
Oriflame vám k tomu prináša nový jedinečný rad dekoratívnej kozmetiky OnColour! Nájdete v nej všetko potrebné na to, aby ste sa v lete mohli obliecť do sýtych farieb, ktoré vám dodajú štýl.
Foto: 

Spoločnosť Oriflame zorganizovala pred pár dňami tlačovú konferenciu, na ktorej predstavila novinky zo svojej dielne - nový dekoratívny rad OnColour! Na launchi boli aj modelka Tereza Bizíková a fashion blogerka Lenka Madlenová známa svojou láskou k farbám. Ich úlohou na evente bolo nalíčiť sa za 5 minút - práve s novou dekoratívkou, s ktorou sa dá naozaj nalíčiť rýchlo a efektívne. Stihli to!

Tak ste pripravené na farebnú explóziu?

V rade OnColour nájdete spolu až 124 farebných produktov, ktoré sa postarajú o váš svieži look.

Veľmi praktickou novinkou je Obojstranná ceruzka na oči OnColour, ktorá výborne kryje a príjemne sa nosí, svoju účelnosť však demonštruje najmä dvoma perfektne zladenými odtieňmi. Ako si ňou nalíčite oči? Veľmi rýchlo! To je zásada charakteristická pre celý rad OnColour - rýchlo a kvalitne.

Špirála OnColour je tiež dlhotrvajúca, okrem toho je aj vyživujúca - obsahuje provitamín B5, ktorý hydratuje a zvláčňuje. Vašim mihalniciam dodá objem, na ktorý budete hrdé.

Rúž na pery OnColour obsahuje zmes bohatých pigmentov, vďaka ktorým si môžete byť istá, že vaše pery budú krásne farebné. Okrem toho sa vám bude príjemne nosiť, komplex CreamComfort totiž zaručuje hladké a jednotné nanášanie a príjemnú textúru. V ponuke nájdete až 20 odtieňov!

Žiadna žena sa nemôže cítiť dokonale upravenou, ak má zanedbané nechty. V Oriflame mysleli aj na to, a tak je v rade OnColour k dispozícii až 15 lesklých a 5 trblietavých lakov na nechty s obsahom komplexu Colour Coverage, ktorá nechtom dodáva nádhernú sýtu farbu. Samotné lakovanie pre vás bude vďaka širokému hranatému štetcu nielen precízne, ale aj jednoduché a veľmi rýchle.

Tvári treba farbu dodať tiež, pomôžu vám Korektor a Krycí krém OnColour, ktoré spoločnými silami prekrývajú výrážky a nejednotné zafarbenie a vytvárajú jednotný tón pleti.

OnColour je jednoducho rad, ktorý musíte vyskúšať a samy budete prekvapené, akú kvalitu dostanete za rozumné ceny. Ak rady experimentujete, skúšate nové farby, testujete vhodnosť toho-ktorého odtieňa, no zároveň nemienite na dekoratívku minúť celý balík, OnColour poteší najmä vašu dušu. Užite si to!

Novinkám z dieľne známej spoločnosti neodolá žiadna žena:

- - Inzercia - -