Dnes je nedeľa, 24.október 2021, meniny má: Kvetoslava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Víkend plný (orientálnych) zážitkov! Indický festival nesklamal ani tento rok

júl 15, 2019 - 17:30
Najväčšia koncentrácia indickej hudby, tanca, cvičenia a chuťových zážitkov bola uplynulý víkend (12.-14. júla) bezpochyby v nádhernom prostredí RESIDENCE HOTEL & CLUB**** na Donovaloch.
Foto: 

Ak ste sa v poradí už šiesteho ročníka presláveného Indického festivalu, kde to miestnou kultúrou dýchalo na všetky svetové strany, nemohli zúčastniť, radi vám atmosféru ostatných dní priblížime aspoň krátkym fotoreportom.

Podujatie svojou prítomnosťou spestrili, a zároveň mu pridali punc odbornosti, nielen experti na jogu, masáže, gastronómiu či tradičné zvyky zo Slovenska, ale napríklad i špecialisti priamo z tejto tajomnej, tradíciami a alternatívnou liečbou opradenej krajiny.

Dobrou správou je, že pre narastajúci záujem ľudí o podujatie sa ďalšieho - siedmeho ročníka, dočkáme aj v budúcom roku. Ten opäť priláka návštevníkov pútavým, orientálnym programom či pochúťkami.

Dovtedy nezabudnite, že milovníci Indie si v priestoroch hotela RESIDENCE HOTEL & CLUB**** prídu na svoje celoročne. Každý deň pre nich totiž pripravujeme vycibrené špeciality a ponúkame obľúbené ájurvédske masáže.

Šiesty ročník Indického festivalu sa vydaril:

Návštevníci festivalu si mohli užiť tento bohatý program:

Zdroj foto: https://www.residencehotel.eu/hotel a Facebook

- - Inzercia - -