Dnes je piatok, 27.november 2020, meniny má: Milan
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Štyri tipy na skvelú letnú párty

júl 20, 2019 - 10:00
Krásne počasie a dlhé letné dni sú ideálny čas na usporiadanie parádnej párty. Pozvite priateľov, ktorých ste dlho nevideli a užijete si spoločne strávený večer. Máme pre vás pre štyri tipy, ako sa dá taká príležitosť pojať. Príjemnú zábavu!

Karaoke párty

Zárukou naozajstnej zábavy je obľúbené karaoke! Párty plná známych piesní, ktoré si s priateľmi môžete zaspievať, ohromí všetkých zúčastnených. A vôbec nevadí, že nie ste žiadni speváci – o to bude väčšia zábava. Pokiaľ k tomu nachystáte štýlové občerstvenie, budete priamo za majstrovského hostiteľa! Siahnite po limitovanej hudobnej edícii chipsov Lay’s. Každá príchuť nesie toto leto svoj špecifický hudobný žáner. Pre ešte lepšiu zábavu môžete losovať, v akom hudobnom štýle bude vami spievaná pieseň. Na každom obale je totiž vyobrazený príslušný žáner. Na tejto rozmanitej párty budete počuť populárno slaný pop, paprikový rock, hip hop s príchuťou fromage, latino  v rytme jarnej cibuľky a country  s tónmi grilovanej slaniny ako od táboráku! Stačí zavrieť oči a vybrať si. 

Vezmite si kostýmy

Prezliekanie a vymýšľanie kostýmu miluje skoro každý. Byť sám sebou, ale zároveň hrať inú rolu je čas od času skvelé. Môžete si obliecť extravagantné šaty, na ktoré bežne nemáte odvahu. Alebo si sami kostým ušiť a vyskúšať svoju zručnosť. Dajte svojim priateľom dopredu vedieť, aká bude téma večierku. Váš večierok sa môže niesť v duchu filmov, hudobného sveta, retro alebo napríklad  námorníckeho štýlu. Fantázii sa skrátka medze nekladú. Dajte si záležať aj na výzdobe a druhu občerstvenia. Čím viac toho bude v tematickom štýle, tým bude zážitok z večera dokonalejší. A nezabudnite na spoločnú fotografii, keď sa na ňu po čase pozriete, vykúzli vám úsmev na tvári.

Ako za starých čias

Spomínate si ešte na dobu, kedy ku šťastiu stačilo pár priateľov okolo táboráku a jedna gitara? Dnešná zrýchlená doba nám všetkým dáva zabrať a či sa vám to páči, alebo nie, ochudobňuje nás o „bytie“ tu a teraz. Málokedy odložíme mobil a mnohí z nás odpovedajú na pracovné e-maily aj na grilovačke s priateľmi. Preto usporiadajte tak trochu „inú“ akciu. Pokiaľ je medzi vami hudobník, požiadajte ho, aby si vzal gitaru. Stačí, aby vás sprevádzali pri jednoduchých piesňach, ktoré sme všetci spievali v škole, či na tábore. Pripravte na stôl pár textov pesničiek, nech sa môžu zapojiť naozaj všetci. A to najdôležitejšie na záver, tento večer je zakázané používať mobilné telefóny! Budete sa diviť, ako sa naraz zmení atmosféra, a všetci si užijú kúzlo prítomnej chvíle.

Dobrý skutok

Väčšina večierkov končí rovnako. Veľa priateľov, jedla, alkoholu, tanca a ďalší deň bolesť hlavy. Napadlo vás niekedy, že organizáciu spoločenského stretnutia môžete urobiť dobrú vec? Praktickým variantom je, že každý bude musieť priniesť veci, ktoré už doma nutne nepotrebuje. Ste milovníkmi zvierat? Pozbierajte od svojich priateľov staré deky alebo plyšové hračky a venujte ich do útulku. Vstupenkou môže byť napríklad aj kus oblečenie, na ktorý už v skrini nie je miesto, ale napriek tomu nie je na vyhodenie. Vyberte si, komu by ste radi pomohli a nájdite si čas na osobné predanie. Užijete si večer s priateľmi a zároveň urobíte dobrý skutok.

- - Inzercia - -