Dnes je piatok, 27.november 2020, meniny má: Milan
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Leto ani zďaleka nekončí. Letná zábava s kravičkami

júl 25, 2019 - 21:00
Neváhajte, podporte dobrú vec a urobte to, čo už spravili tisícky ľudí na Slovensku – adoptujte si kravičku. Počujete o tejto možnosti po prvý raz?

Kampaň na podporu zvýšenia povedomia o slovenskom mlieku a výrobkov z neho má názov ADOPTUJ KRAVIČKU, ale virtuálnou adopciou sa to nekončí, ba práve naopak – zábava sa iba začína! Od spustenia projektu si svoju kravičku „osvojilo“ už 4 tisíc detí. Virtuálna adopcia je jednoduchá – uskutoční sa zadaním čiarových kódov zo slovenského mlieka a mliečnych výrobkov na web stránke www.adoptujkravicku.sk. Jednotlivcom stačí na adoptovanie kravičky iba jeden jediný EAN kód z ľubovoľného slovenského mliečneho výrobku, kolektívy musia vyzbierať 5 EAN kódov. V súčasnosti je adoptovaných už viac ako 5 500 kravičiek.

Organizátori prišli nedávno s novinkou - aplikáciou Skener, ktorá umožňuje pohodlnejšiu a rýchlejšiu adopciu. Okrem zadávania kódov klasickým spôsobom na stránke projektu je pre zjednodušenie adopcie možné využiť aplikáciu Skener, ktorý je bezplatne dostupný na stiahnutie v App Store aj v Google Play Store. Nová mobilná aplikácia bola vyvinutá tak pre iOS, ako aj pre Android mobilné zariadenia (telefóny, tablety). Appka uľahčuje aj zamieňanie EAN kódov za fiktívne dukáty, ktoré sa deťom zídu v hre s kravičkou.

www.adoptujkravicku.sk

- - Inzercia - -