Dnes je utorok, 18.máj 2021, meniny má: Viola
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pohodlne na výlet? Prezradíme vám, ako!

august 04, 2019 - 19:00
Kto by nemal rád výlety a čas strávený s rodinou či priateľmi? Veď viete ako sa vraví, nie je dôležité kam, ale s kým. Za nás by sme však doplnili ešte jeden malý dodatok ... a akým spôsobom.
Foto: 

Podľa čoho si vyberáte miesta alebo destinácie, ktoré navštívite? Je to ich vzdialenosť od domova? Trvanie cesty? Dostupnosť? Počasie alebo celkový (dis)komfort spojený s cestovaním? Pokiaľ hľadáte spôsob, ktorým skĺbite hneď niekoľko obávaných kritérii v jedno, ste na správnej adrese. Jednou z vašich jasných volieb by mohlo byť priestranné Volvo V90.

Pekné i praktické

K rozmerom, ktoré vás upútajú na prvý pohľad, pridajte pôsobivý dizajn s nezvyčajne tvarovanou maskou chladiča a výraznými svetlometmi. Dostanete tak bez preháňania dokonalý automobil. Flexibilný charakter v spojení s okázalým dizajnom, veľkorysým batožinovým priestorom aj kabínou plnou luxusných materiálov. Tak vyzerá dokonalé kombi - automobil značky Volvo V90.

Nedokážeme si predstaviť, že by si niekto sťažoval na nedostatok miesta - a to ani pasažieri na zadných sedadlách. V pokoji sa tu vedľa seba usadia traja dospelí a budú mať slušné pohodlie. Dať si vzadu nohu cez nohu nie je žiadny problém.

Za zmienku rozhodne stojí aj spracovanie a taktiež materiály. Jednoznačne platí, že drevo ostáva vždy drevom, koža je naozaj poctivá koža a kov skutočný kov. Na lacné imitácie zabudnite. Ale pritom nič nie je prehnané, všetko pôsobí nevtieravo a prirodzene.

Tak teda šťastnú cestu. :-)

S automobilmi značky Volvo je každá jazda zážitkom:

Za piknikový kôš ďakujeme vinárstvu Pádár i spoločnosti RISO a výrobkom REDCOCO

Fotografie: Katarína Hruškovičová

- - Inzercia - -