Dnes je piatok, 27.november 2020, meniny má: Milan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako zvoliť tie správne šaty na rozlúčku so slobodou?

august 07, 2019 - 20:06
Téma, ktorá u mňa rezonuje hlavne tento týždeň, keďže sa chystám na svoju vlastnú rozlúčku so slobodou.

Poviem vám nie je jednoduché vybrať tie správne šaty na takúto udalosť, hlavne keď viete, že pravdepodobne sa viac ako jeden krát nezopakuje. Mani, pedi zajednané, vlásky tiež, ale čo na seba?

Práve preto som pre vás pripravila pár tipov, ktoré ma oslovili. Samozrejme, vždy treba myslieť aj na svoje prednosti a nedostatky. V tento deň by sme mali byť krásne. Je to predsa taká malá predpríprava na svadbu, či?  Na väčšine rozlúčkach je dresscode jasný, nevesta v bielom a baby väčšinou v jednej farbe.

Nežná klasika

Jemnými asymetrickými šatami nič nepokazíte, aj keď je pravda, že obtiahnutý strih šiat by som volila skôr pri postave tvaru presýpacích hodín. Určite sa v nich budete cítiť veľmi pohodlne. 

Pohodlné šaty v štýle BOHO

Tak tieto šatky skryjú naozaj všetko. Väčšie bruško, či nesúmernú postavu. Asymetricky strihaný výstrih vytvára pútavý detail, ktorý odvedie pozornosť. Na to už len predĺžené sačko, či krátku koženú bundu a hurá do ulíc.

Business look, v ktorom vydržíte celý noc

Sakové šaty možno nie sú úplne bežná voľba na rozlúčku so slobodou, no platí, že šaty by mali vystihovať osobnosť nevesty a mali by byť sexi aj pohodlné zároveň. K týmto šatám treba doladiť už len lodičky a malú clutch kabelku. Chic and sexi style pre slečnu na úrovni.

Toto je iba môj úzky výber, predstavitosti sa samozrejme medze nekladú. Veľa rozlúčok je dokonca tématicky ladených. Nezabúdajte však na to, aby ste sa s vybranými šatami stotožňovali a cítili sa v nich podľa možnosti pohodlne. 

Ešte malé tajomstvo na záver, jedny zo šiat v článku som si vybrala aj ja sama na moju slávnostnú noc s priateľkami. 

Držte mi palce a prajem krásny zvyšok dňa,

- - Inzercia - -