Dnes je piatok, 25.september 2020, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Súťaž: Zostavte si festivalový outfit v hodnote 100€ z Footshopu!

august 09, 2019 - 13:00
Väčšina z nás si leto nevie predstaviť bez hudobných festivalov. Ak sa chystáte na Grape, Sziget, či iný hudobný festival, možno vám pri výbere festivalového outfitu pomôže Footshop. V bohatej ponuke obľúbeného obchodu nechýbajú ani limitované kolekcie, ktoré nikde inde nenájdete.

Keď sa balíme na letný festival, tak zväčša myslíme najmä na pohodlie a funkčnosť oblečenia. Nikdy však nie je na škodu, ak zároveň skvelo vyzeráme. Plno štýlových kúskov oblečenia, topánok a doplnkov nájdete v ponuke Footshopu. Niekedy pritom úplne postačí jeden správne zvolený kúsok, ktorý celý váš outfit premení v niečo originálne a inšpiratívne.

V ponuke Footshopu nájdete produkty od adidas, Nike, Puma, Tommy Hilfigher, ale aj exkluzívne značky, ako napríklad Comme des Garçons PLAY či Y-3, ktoré na Slovensku exkluzívne predáva práve Footshop. Niektoré produkty teraz dokonca zakúpite v zľave až do 70%. Vybrať si môžete tiež z kolekcii, ktoré Footshop vytvoril v spolupráci s Rytmusom, českou značkou Laformela či Petrou Ptáčkovou, ktorá sa pri svojej tvorbe zamerala na použitie ZERO WASTE materiálu.

Súťažná otázka

Ktorú značku na Slovensku predáva exkluzívne Footshop?

a)      Nike

b)      Y-3  

c)       Gucci

Správne odpovede nám posielajte na adresu zenskyweb@starproduction.sk do 16.8.2019 !  

- - Inzercia - -