Dnes je streda, 02.december 2020, meniny má: Bibiána
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Rihanna šokovala svojím karnevalovým outfitom!

august 12, 2019 - 11:00
O speváčke Rihanne (31) je známe, že trpí narcistickou poruchou osobnosti. To znamená, že chce byť stoj čo stoj v centre pozornosti a šokovať ľudí svojím správaním, prípadne aspoň vizážou či celkovým stylingom.

A presne to sa jej nedávno podarilo aj na rodnej hrudi. Hviezda totiž zavítala na barbadoský karneval Crop Over. Ten je preslávený svojou farebnosťou, nápaditými módnymi kreáciami a v neposlednom rade i Rihanninou prítomnosťou. Kráska na ňom nechýbala ani tento rok a zároveň neostala nič dlžná svojej povesti riadnej exhibicionistky.

Navliekla sa do krikľavo ružových šiat s obrovským perím, vďaka ktorým si držala od fanúšikov ako-taký odstup. No i tak sú jej tesná blízkosť pri ľuďoch a absencia strachu z prípadného ohrozenia obdivuhodné. Veď Rihanna patrí k najvplyvnejším osobnostiam sveta a rovnako ako priaznivcov má i veľa neprajníkov.

Jedno je pri pohľade na video isté. Rihanna sa dokáže poriadne odviazať a pobyt na Barbadose si náramne užila. Počas festivalovej zábavy to vyzeralo napríklad aj takto:

Rihanna at the Kadooment Day 2019 | Barbados Crop Over

Umelkyňa samozrejme nezabudla v pravidelných intervaloch ukázať aj niektorý z kozmetických výrobkov vlastnej značky.

Zdroj: YouTube

- - Inzercia - -