Dnes je streda, 12.august 2020, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zbierajte nálepky a spoznávajte príbehy najkrajších slovenských hradov

august 12, 2019 - 14:04
Unikátny album spolu so zábavnou vedomostnou hrou prináša zákazníkom COOP Jednota

Aký príbeh sa viaže k Studni lásky na Trenčianskom hrade? Nad akou riekou sa vypína Bratislavský hrad? Kedy je prvá písomná zmienka o Oravskom hrade? Odpovede na otázky nájdete v nálepkovom albume Spoznaj slovenské hrady a povesti, ktorý prináša COOP Jednota, najväčší predajca slovenských potravín.

Spotrebitelia si môžu album zakúpiť v obchodnej sieti za 2,49 €. Okrem políčok určených na nálepky v ňom nájdu aj pútavú grafiku, viaceré atraktívne príbehy, hlavolamy, obrázky na vyfarbenie či rébusy pre deti. Balík nálepiek získajú zdarma za každý 10 eurový nákup v predajniach COOP Jednoty alebo osobitne za cenu 0,49 €. Album dotvára veľká mapa Slovenska vo formáte A2 s desiatkami ďalších hradov a zámkov. Vďaka tipom na výlety sa už nikdy cez víkend nebudete nudiť.

Zábavné edukatívne aktivity tu však ani zďaleka nekončia. Súčasťou kampane je aj spoločenská hra Dobyvatelia slovenských hradov z dielne slovenského výrobcu. COOP Jednota tak opäť potvrdzuje, že dáva priestor predovšetkým slovenským producentom. Zábavnú a poučnú hru pre dvoch až štyroch hráčov, ktorej súčasťou sú hracie figúrky, kartičky a žetóny, si môžu zákazníci zakúpiť za symbolických 5,90 €. Zábava pre celú rodinu je zaručená!

Všetkých, ktorým nestačí nálepkový album alebo stolová hra, pozýva Bača s Honelníkom na návštevu špeciálnej internetovej stránky www.coophrady.sk, kde nájdu množstvo ďalších herných možností, ako vedomostný kvíz a darčeky na stiahnutie – pexeso, omaľovánky hradov, postavičky ku hre i bonusové kartičky. Tí, ktorým chýba niektorá nálepka v albume, môžu na webe navštíviť burzu nálepiek, a možno nájdu práve tú chýbajúcu.

Albumy aj stolová hra sú v predaji v potravinách COOP Jednota od štvrtka 8. augusta 2019 až do vypredania zásob.

- - Inzercia - -