Dnes je nedeľa, 29.november 2020, meniny má: Vratko
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Účinné chudnutie, ktoré si zamilujete. Vyskúšajte vibračnú plošinu

marec 10, 2020 - 17:00
Hektický životný štýl, náročná práca, rodina i pestré voľnočasové aktivity s najblížšími nám spravidla neumožňujú pravidelne športovať. A možno je to len výhovorka. Veď to poznáte, ak vás niečo nebaví, okamžite si ich nájdete hneď niekoľko.

Aj odborníci tvrdia, že šport, ktorému sa chcete venovať, vás musí predovšetkým baviť. A to najlepšie dlhodobo, v opačnom prípade počiatočná eufória z vypotených kalórií zmizne veľmi rýchlo. Pokiaľ nepatríte k fanúšikom posilňovní, drastických a hlavne rýchlych diét, vyskúšajte v praxi osvedčenú metódu - vibračnú plošinu.

Cvičenie obľubujú aj celebrity

Spaľovanie kalórií na vibračnej plošine je rovnako účinné ako hodinový jogging. Zvýši vám svalovú pevnosť, zrýchli metabolizmus, pôsobí proti osteoporóze, spaľuje tuky, odstraňuje celulitídu a prirodzeným spôsobom odvodňuje organizmus. Okrem toho, na väčšine vibračných plošín existuje možnosť nastavenia frekvencii vibrácií. Tým ju možno využiť aj na masáž. K jej zarytým milovníčkam patria napríklad speváčka Madonna či herečky Hale Berry a Nicole Kidman.

Cvičenie je jednoduché, zábavné a samozrejme účinné:

13 Basic Vibration Machine Exercises Workout Step by Step Tutorial

- - Inzercia - -