Dnes je utorok, 11.august 2020, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

... a čoho ste sa vzdali pre lásku vy?

august 22, 2019 - 17:00
Presne s touto otázkou sme sa obrátili na vás, naše čitateľky. I keď by mala vo vzťahu dvoch ľudí existovať rovnováha, niekedy to inak nejde a musíme urobiť väčšie či menšie ústupky.

Priznali ste sa nám, že ...

Karolína: "Už na prvý pohľad sme boli s Matejom veľmi rozdielni. Ja som milovala elegantný štýl obliekania, on ležérnejšiu módu. Ja rada plánujem, partner je skôr bohém. Spomínam si, že už po pár dňoch od zoznámenia som sedela u kaderníčky a hneď potom som zamierila do obchodov nakupovať teplákové súpravy na blížiacu sa stanovačku. Prišlo mi to prirodzené, aj keď som to nebola úplne JA. Veď napríklad niekde, kde nebola kúpeľňa, som dovtedy zásadne neprespávala."

Marta: "Snívala som o priestrannejšom bývaní. Buď aspoň v menšom domčeku alebo v byte s veľkou terasou. Avšak, možno to poznáte. Kvôli láske vám napokon vôbec neprekáža skončiť v dvojizbáku, prípadne v jednej domácnosti so svokrou. To je presne môj prípad. Áno, podobná predstava ma zakaždým desila, no partnerove rozumné argumenty ma vo finále presvedčili. Úprimne, stále však dúfam, že ide len o dočasné riešenie."

Peťka: "Ja som kvôli priateľovi určite zmenila trávenie voľných chvíľ i hudobný vkus. Práve nedávno som sa pristihla, že z obchodu odchádzam s rockovým albumom v ruke miesto obľúbeného jazzu. K narodeninám som od partnera Mira dostala tandemový zoskok a aj som ho s veľkým sebazaprením zvládla. Chcete vedieť, kde som trávila tohtoročné leto? Nuž, hlavne na festivaloch, hoci ešte pred rokom som nenavštívila ani jeden. Kamaráti tvrdia, že som sa zmenila. Ja si to nemyslím ... len zamilovala."

Denisa: "Kvôli snúbencovi som sa presťahovala zo Slovenska do Prahy, kde dlhé roky žije a pracuje. Udialo sa to rýchlo, zhruba po štyroch mesiacoch vzťahu. Dala som výpoveď v práci, prenajala vlastný byt, odstrihla sa od rodiny a priateľov. Nie tak celkom, ale vídam ich maximálne raz do mesiaca. Nech moje konanie vyznie akokoľvek neuvážene, život ma naučil, že behom chvíľky sa môže zmeniť úplne všetko. A preto - vždy sa mám kam vrátiť."

- - Inzercia - -