Dnes je pondelok, 30.november 2020, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Minimalizmus a pudrová = perfektná kombinácia

august 25, 2019 - 18:33
Ďalší týždeň a ďalšia svadba za mnou. Celkom sa začínam tešiť, že do konca roka absolvujem už len jednu, a to svoju vlastnú.

Po minulotýždňovej kvetinovej explózií na mojich šatách, som sa tento krát rozhodla pre čistý minimalizmus. Zvolila som jednu zo svojich obľúbených farieb a to pudrovo ružovú. Strih šiat nie je sám o sebe zložitý, no pôsobí elegantne. Tento voľnejší strih je navyše veľmi pohodlný. Dovolí vám normálne sa najesť bez toho, aby vám vykúkalo bruško. Neviem ako vy, no ja mám rada svadby aj pre dobré jedlo, takže tieto šaty sú stvorené presne pre mňa.

img-20190825-wa0009-min.jpg

Minimalizmus a pudrová = perfektná kombinácia
Foto: 
Zarina Šimkovič

Včera sme mali veľmi teplý deň a aj keď šaty vyzerajú ľahko a rozviato, na mieste som vymyslela malé vylepšenie, aby mi nebolo až tak teplo. Rukávy som si jednoducho vypla vyššie, čo dalo šatám opäť novú tvár.  Vďaka tomu sú šaty variabilné a dajú sa nosiť aj na iný spôsob. Viem si ich predstaviť ešte napríklad aj s opaskom.

img_20190824_182415-min.jpg

Minimalizmus a pudrová = perfektná kombinácia
Foto: 
Zarina Šimkovič

Celkový look som doplnila béžovými sandálkami a béžovou ,,envelope bag“. Aj keď ma väčšinou stretnete v tej istej (čiernej) farbe, vždy sa teším keď sa môžem na chvíľku vyparádiť a cítiť sa ako dáma.

Prajem vám pekný týždeň,

- - Inzercia - -