Dnes je streda, 02.december 2020, meniny má: Bibiána
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dnes nás čaká večer plný hviezd! Na Bratislavských módnych dňoch by Mercedes-Benz oslávi významné jubileum JANA PIŠTEJOVÁ!

september 17, 2019 - 10:40
Niet pochýb, že dnes nás čaká naozaj silný večer. Hoci sa v rámci druhého večera Bratislavských módnych dní opäť predstavia skvelí návrhári so svojimi najnovšími kolekciami, neminie nás ani oslava jedného vzácneho momentu, ktorý bude patriť len a len návrhárke Janke Pištejovej.

Právo táto ikona slovenskej módnej scény oslavuje krásnych (i keď neraz náročných) 25 rokov v módnom biznise. A to je číslo, ktoré si rozhodne zaslúži pozornosť! Za ten čas sa totiž vypracovala na poprednú dizajnérku, ktorej modely vyhľadávajú i ženy ďaleko za hranicami Slovenska. 

Kráľovná (nielen) plesových rób

Narodila sa v Poprade, študovala v Londýne a na slovenskej módnej scéne sa pohybuje viac ako dvadsať rokov. „Na Bratislavských módnych dňoch oslávim už 25 výročie svojej kariéry,“ hovorí Jana Pištejová, ktorá oblieka dámy na Slovensku aj v Čechách.

Známa návrhárka najnovšiu kolekciu predstaví na BMD večer v utorok. Kolekciou oslávi aj 25 rokov na módnej scéne a pripomenie si ňou nielen svoje začiatky, ale aj spoluprácu so známymi osobnosťami. „Bolo pre mňa veľkou cťou, že som mohla obliecť na charitatívny ples v Opere jeho moderátorku Božidaru Turzonovovú. V každej žene vidím osobnosť, ktorej prispôsobujem strih, látku aj samotný model...“  S Janou dlhé roky spolupracuje aj Zlatica Puškárová, Sisa Sklovská, Andrea Verešová, Simona Krainová a mnohé ďalšie dámy nielen zo šoubiznisu. „Snažím sa podčiarknuť ženskosť, originalitu a vkusnú zmyselnosť. Žena by mala ostať ženou,“ hovorí návrhárka, ktorá ďakuje, že sa jej splnil sen a že sa na Slovensku zaradila medzi popredné módne dizajnérky.

Nezabudnite, že ...

Dnes večer bude prehliadku Janky Pištejovej hudobne doprevádzať vzácny hudobný hosť. Preto majte na pamäti, že ak sa Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz nemôžete zúčastniť osobne, na stránke www.zenskyweb.sk bude pre všetkých fanúšikov módy pripravený online prenos!

Sleduj video naživo od používateľa MichalMotuz na www.twitch.tv

Zdroj foto: Archív Ženský Web

- - Inzercia - -