Dnes je streda, 30.september 2020, meniny má: Jarolím
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Druhý deň Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz priniesol množstvo silných momentov

september 17, 2019 - 23:00
Už druhý deň žije naše hlavné mesto módou, za čo vďačíme jesennej edícii prestížneho podujatia Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz.

I keď má každý čitateľ a fanúšik módy možnosť sledovať online prenos z Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz prostredníctvom nášho webu, o ich priebehu vás informujeme aj spätne. Ani dnešok nebude výnimkou. I keď emócie z uplynulého večera vyjadriť len ťažko. Hotel DoubleTree by Hilton zažil desiatky silných momentov, nápor vzácnych hostí, nádherných žien i prítomnosť uznávaných osobností. 

V poradí druhý módny deň patril opäť k veľmi vydareným. Aj tentoraz sa ho v úvodnej časti zhostila hlavná organizátorka Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz, pani Mária Reháková. 

bmd2019jesen-rl-001.jpg

Mária Reháková
Foto: 
Ramon Leško

Modely vyrážajúce dych

bmdd2.jpg

BMD
Foto: 
Ramon Leško

Po jej slovách nás naplno opantala atmosféra na prehliadkovom móle, kde sa v prevedení krásnych modeliek striedali kolekcie od uznávaných módnych tvorcov. Vlastné kolekcie nám predviedli Klenoty Aurum, Nicollas Berenique, Steve Madden, Danmar Fashion Boutique, Lenka Poulová a fenomenálna Jana Pištejová. Tá bola hviezdou večera hneď z niekoľkých dôvodov. Nielenže jej prehliadku hudobne doprevádzal skvelý huslista Filip Jančík a dodal jej tým ten správny náboj, ale na móle sa v jej skvostných modeloch vystriedali topmodelky, vrátane Jankinej dobrej kamarátky Andrey Verešovej.  Súčasťou prehliadky bola tiež dojímavá gratulácia ku krásnemu jubileu - 25 rokov na módnej scéne, z úst Zlatice Puškárovej. Tá z pozície moderátorky pripomenula divákom niekoľko silných momentov z kariéry Jany Pištejovej.

Druhý raz na pódiu

Pani Mária Reháková, riaditeľka agentúry Promotion a organizátorka Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz, sa počas večera ocitla na pódiu hneď dvakrát. Slová vďaky jej totiž adresovala samotná Jana Pištejová a poďakovala jej za možnosť byť súčasťou Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz od ich začiatku.

dakovacka.jpg

Ďakovačka
Foto: 
Ramon Leško

Pozrite si našu galériu, kde uvidíte nielen nádherné modely, ktoré ste dnes počas večera mohli obdivovať, ale najmä nezabudnite, že už DNES večer sa na vás tešíme opäť - tentokrát z Klarisiek. 

K dispozícii bude samozrejme aj online prenos v ešte vyššej kvalite. Sledujte www.zenskyweb.sk.

Tešíme sa na vás!