Dnes je piatok, 14.august 2020, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni na Sliači a v Prahe

september 30, 2019 - 09:00
Elegancia, ležérnosť, kreativita a najnovšie módne trendy, to sú Bratislavské módne dni, ktoré len pred pár dňami skončili v hlavnom meste. V najbližších dňoch sa predstavia v Prahe aj na Sliači. Hotel & Spa Resort Kaskády zažiari najnovšími módnymi trendmi už 5. októbra. V Prahe sa predstavia českí a slovenskí módni návrhári v rámci Česko-slovenského večera, ktorý sa bude konať v najkrajšej secesnej budove v Európe, v Obecnom dome 8. októbra.

Po maratóne módnych prehliadok, jesennej časti Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz, na ktorých sa predstavilo 26 slovenských a 8 zahraničných návrhárov sa Bratislavské módne dni presúvajú na Sliač a následne do hlavného mesta Českej republiky.   V luxusných priestoroch najobľúbenejšieho hotela na Slovensku v hodnotení Tripadvisor 2019  Hotel & Spa Resort Kaskády sa predstaví desať módnych návrhárov a značiek. Svoju kolekciu odprezentuje Jana Jurčenko, Zarina Šimkovič, ale aj vítazky projektu Nové tváre módnej scény Lenka Slačková (2018)  a Kristína Bánovská (2019 - téma M.R.Štefánik). 

O tri dni neskôr sa uvedené návrhárky predstavia aj v prekrásnych priestoroch Obecného domu v Prahe. Svoje kolekcie predstavia českí a slovenskí módni návrhári.  S módnou prehliadkou na tému M.R.Štefánik sa predstaví aj Radovana Svýbová a Adriana Horecká. Bratislavské módne dni budú súčasťou Česko-slovenského večera, v rámci ktorého si pripomenieme 100. výročie úmrtia M.R. Štefánika, odprezentujeme krásy Českej a Slovenskej republiky. Neodmysliteľnou súčasťou budú umelecké vystúpenia v podaní slovenského operného speváka Otokara Kleina a českej sopranistky  Aleny Miro.

- - Inzercia - -