Dnes je streda, 12.august 2020, meniny má: Darina
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Česko-Slovenský večer v Prahe sa blíži. Na čo sa môžete tešiť?

október 05, 2019 - 13:00
TOP udalosť tohtoročnej jesene je na spadnutie. Česko-Slovenský večer, ktorý so všetkou pompéznosťou odštartuje už v utorok, 8. októbra v Prahe, sa nezadržateľne blíži.

Ešte stále máte možnosť zakúpiť si lístky (TU) a byť jeho súšasťou. Pokiaľ však váhate, určite je na mieste pripomenúť si program, ktorý na všetkých hostí tohto výnimočného podujatia čaká.

Tešiť sa môžete aj na:

  • Komentovaný videofilm pri príležitosti 100. výročia tragickej smrti M.R. Štefánika,
  • Videofilm prezentujúci prírodné krásy a pamätihodnosti Slovenska za doprovodu piesne Otokara Kleina a videofilm prezentujúci prírodné krás a pamiatky Čiech za doprovodu piesne z opery Rusalka v podaní opernej speváčky Aleny Miro,
  • Minútu ticha za odchod najväčšej legendy česko-slovenskej hudobnej scény, maestra Karla Gotta, ktorý nás navždy opustil 1.10. 2019 krátko pred polnocou na následky akútnej leukémie,
  • Nadačný fond, ktorý založila Andrea Verešová a práve v tento večer prevezme hodnotný dar,
  • Nebude chýbať ani módna prehliadka najväčších hviezd slovenskej a českej módnej scény. Za všetky známe mená spomeňme dizajnérov a dizajnérky ako Nikol a Jakub Ponerovi, Zarina Šimkovič, Jana Jurčenko, Zuzana Haková, Veronika Hložníková či značka Nicollas Berenique a i.

- - Inzercia - -