Dnes je sobota, 15.august 2020, meniny má: Marcela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Golfista Tiger Woods sa rozhodol vydať knihu o svojom živote. Prezradil aj dôvody!

október 16, 2019 - 13:30
Tiger Woods: "Pod svetlami reflektorov som už dosť dlho. Za ten čas o mne vyšlo mnoho kníh, odvysielalo sa veľa televíznych šou a napísaných bolo veľa článkov. Väčšina z nich obsahovala chyby, špekulácie a nesprávne závery."

Elitný americký golfista sa rozhodol napísať knihu o svojom životnom príbehu. Bude o rodákovi z kalifornského Cypressu a prevedie čitateľa od jeho mladosti cez športový vzostup až k titulu najmladšieho víťaza turnaja Masters a jedinému hráčovi, ktorý bol úradujúcim víťazom všetkých štyroch turnajov kategórie Major v rovnakom čase. Prinesie pohľad na jeho zranenia či iné životné problémy, ktoré viedli k rozvodu.

Chýbať nebudú detaily o návrate do súťažného diania po štyroch operáciách chrbta až po pätnásty titul kategórie Major. Doteraz sa Tiger Woods podieľal iba na dvoch publikáciách - v roku 1997 to bolo dielo "Masters: Môj príbeh" a o štyri roky neskôr kniha "Ako hrám golf".

Uvedie veci na pravú mieru

"Pod svetlami reflektorov som už dosť dlho. Za ten čas o mne vyšlo mnoho kníh, odvysielalo sa veľa televíznych šou a napísaných bolo veľa článkov. Väčšina z nich obsahovala chyby, špekulácie a nesprávne závery," prezradil Tiger Woods. "Táto kniha bude mojím príbehom. Vlastnými slovami vyjadrím svoje myšlienky. Opíšem, ako som sa cítil a čo sa dialo v mojom živote. Veľmi sa teším na proces tvorby tejto knihy. Verím, že ľudia si ju radi prečítajú," dodal.

Tiger Woods je s 81 víťazstvami na turnajoch seriálu PGA iba jeden triumf od absolútneho rekordu Sama Sneada. Američan sa do súťažného diania zapojí najbližšie budúci týždeň v Japonsku.

Tiger Woods a jeho legendárne jamky. :-)

Tiger Woods Legendary Shots

- - Inzercia - -