Dnes je pondelok, 10.august 2020, meniny má: Vavrinec
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Účinné afrodiziaká, ktoré nájdete v každej domácnosti

október 22, 2019 - 11:30
Libido sa v minulosti zvyklo zvyšovať rôznymi, treba povedať, že v súčasnosti skôr ojedinelými spôsobmi. Veď uznajte: ľudia používali napríklad prášok z hmyzu alebo pečeň z jašterice.

Dnešné metódy sú pochopiteľne oveľa chutnejšie. A práve tieto potraviny patria k tým najúčinnejším fintám:

Zeler

Už v starovekom Egypte sa zeler využíval pri varení, ale aj ako prírodné afrodiziakum. V ľudovom liečiteľstve má povesť osvedčeného stimulantu mužskej potencie. 

Banán

V banánoch nájdeme látku bufotenín. Tá evokuje pocit šťastia, zvyšuje sebadôveru a vraj i sexuálnu energiu. Najviac úžitku z banánu získate, ak z neho po upečení v rúre lyžičkou vyškriabete dužinu. 

Med

Med obsahuje peľ, ktorému je zas pripisovaný blahodarný vplyv na libido. Zaujímavosťou je, že v Indii sa medom natieral mužský penis v presvedčení, že po tejto kúre bude väčší. 

Čokoláda

Konzumácia čokolády kráča ruka v ruke s množstvom prínosov. Má pozitívny dopad na nervový systém človeka, pomáha pri kôrnatení tepien i astme, znižuje vysoký krvný tlak, čokoláda je vhodná ako prírodné antidepresívum a doslova od nepamäti sa považuje za silné afrodiziakum. 

Jazmín

Kvet jazmínu býva častou súčasťou čajových a bylinných zmesí. Využíva sa aj na meditáciu a celkové uvoľnenie organizmu napríklad pridaním do kúpeľa.

Ústrice

Casanova zjedol každé ráno 50 čerstvých ustríc, aby si udržal poriadnu výdrž. Tým si zabezpečoval dostatočný príjem zinku na udržanie nevyčerpateľnej sexuálnej energie. 

Škorica

Obľúbená, voňavá a chutná korenina povzbudzuje myseľ, má antiseptický efekt, no čo vie iba málokto, pôsobí aj ako afrodiziakum. Mnoho žien využíva v intímnej sfére škoricový olej, ktorý si pred milostným aktom aplikujú na pokožku.

Ginseng

Najslávnejšia čínska bylinka je v Ázii na výslní viac ako 5000 rokov. Prečo je taká obľúbená? Dodá vám energiu, zlepší náladu, okrem toho lieči impotenciu a zvyšuje sexuálny pôžitok.

- - Inzercia - -