Dnes je piatok, 27.november 2020, meniny má: Milan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zažite Halloween, ktorý vás naozaj vystraší

október 29, 2019 - 15:00
Ak sa chcete počas tohtoročného Halloweenu báť, skutočne báť, navštívte najväčší rodinný zábavný park v našom regióne. Rakúsky Familypark leží len hodinu jazdy autom od Bratislavy a na prelome októbra – novembra sľubuje niekoľko strašidelných noviniek. Pre všetkých.

Doposiaľ sa Halloween tešil obľube najmä medzi mladšími ročníkmi, no aj staršie deti a tínedžeri môžu zažiť pocit unikátneho strachu. Vo Familyparku si aj pre ne pripravili jedinečnú novinku. Skutočný Strašidelný dom. A to nie je všetko.

Spomínanie na zosnulých je v každej kultúre iné. Kým v tej našej im venujeme tichú spomienku, v Mexiku ide o skutočnú pestrofarebnú oslavu života. Tá je známa ako Fiesta de los Muertos. Vo Familyparku ju môžete precítiť všetkými zmyslami, a to každý deň, od 25. októbra do 3. novembra. Familypark bude otvorený v týchto dňoch do 22.00 hod. a strach bude na jeho návštevníkov číhať na každom kroku. A to doslova. Cestičky vedúce k jednotlivým atrakciám budú ukrývať niekoľko strašidelných prekvapení.

Súčasťou tohtoročného Halloweenu bude aj pútavý a atraktívny program pod šapitó. To bude väčšie ako pominulé roky. Tohtoročný stan má kapacitu 1 400 návštevníkov, ktorí si môžu vychutnávať halloweensku šou za každého počasia. Okrem detských predstavení s maskotom parku Filippom, bude lákadlom pre mladších návštevníkov parku aj prehliadka Muerte Mistica.

Pre starších

Mladí ľudia, vo veku nad 14 rokov,  môžu vstúpiť do Strašidelného domu na Zámku duchov. Tínedžeri a dospelí sa budú skutočne báť na ploche s rozlohou viac než 500 metrov štvorcových. „V zahraničných tematických parkoch majú strašidelné domy svoje miesto už roky. Zakaždým dokážu prilákať davy. Sme radi, že tento trend prinášame konečne aj do Rakúska. Halloween v našom parku je akciou pre rodiny. Ich súčasťou sú často aj staršie deti, ktoré už nebudú o svoj strašidelný zážitok ukrátené. Náš Strašidelný dom ponúka mladistvým a dospelým skutočný zážitok, pri ktorom ich neobíde husia koža. V Rakúsku ide o ojedinelú atrakciu,“ prezradil Filip de Witte, generálny riaditeľ Familyparku.

Interiér Zámku duchov so Strašidelným domom bude dokonale prepracovaný do najmenšieho detailu. Navyše, tím profesionálnych hercov sa postará o veľké množstvo strašidelných momentov. Každý, kto sa odváži vstúpiť do domu bláznivej rodiny Sanchezovcov, musí počítať s tým, že bude čeliť tým najrozličnejším hrôzam. Aj z toho dôvodu nie je dom vhodný pre slabšie povahy a osoby mladšie ako 14 rokov. Vstupné do Familyparku počas Halloweenu stojí 26 eur, vstup do Strašidelného domu bude spoplatnený sumou tri eurá. Pri kúpe lístkov online je pripravená atraktívna zľava!

- - Inzercia - -