Dnes je streda, 12.august 2020, meniny má: Darina
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Helena Bonham Carter našla po boku nového partnera konečne kľud

október 31, 2019 - 07:50
Anglická herečka Helena Bonham Carter má nového partnera. V rozhovore pre britskú verziu časopisu Harper's Bazaar vyhlásila, že je šťastná. Rodáčka z Londýna sa v roku 2014 rozišla s režisérom Timom Burtonom, s ktorým má syna a dcéru.

 "V súčasnosti som už s niekym iným a som šťastná. Môj život tak dostal nečakané čaro," vyjadrila sa a dodala, že si kúpili tibetského teriéra. "Matka aj pes sa majú veľmi dobre," dodala.

Päťdesiattriročná herečka spomenula aj rozchod s režisérom, s ktorým tvorila pár od roku 2001. "Rozídete sa, smútite, po čase vás to smútenie začne nudiť a potom sa konečne pohnete vpred," vyhlásila herečka, ktorá má podľa vlastných slov aj po päťdesiatke stále veľa pracovných ponúk, čo ju prekvapilo.

Prestížne nominácie

Helena Bonham Carter má na konte dve nominácie na Oscary za výkony v romantickej dráme Krídla vášne (1997) a historickej dráme Kráľova reč (2010), či sedem nominácií na Zlatý glóbus - za výkony v televíznych filmoch Fatal Deception: Mrs. Lee Harvey Oswald (1993), Naživo z Bagdadu (2002) a Burton & Taylor (2013), tiež za miniseriál Merlin (1998), hororový muzikál Sweeney Todd: Čertovský holič z Fleet Street (2007) a za spomínané snímky Krídla vášne a Kráľova reč, ktorá jej tiež vyniesla britskú cenu BAFTA. 

- - Inzercia - -