Dnes je sobota, 15.august 2020, meniny má: Marcela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

3 spôsoby, ako sa cítiť sexi a pohodlne

október 31, 2019 - 17:00
Nie je dôležité len dobre vyzerať v spodnej bielizni, ale aj mať skvelý pocit. Prinášame zopár spôsobov, ako mať zdravé sebavedomie a cítiť sa príjemne vo vlastnej koži.

Každá žena je krásna. Mala by sa cítiť sexi, a zároveň  pohodlne, bez ohľadu na konfekčnú veľkosť. Ako teda vyšperkovať svoj outfit? Začnite správne zvolenou spodnou bielizňou, ktorá podčiarkne ženské prednosti. Prinášame užitočné tipy, ako si jednoducho zvýšiť sebavedomie.

1. Dokonalá podprsenka je alfa a omega

Dekolt je pýchou každej ženy, preto chceme, aby vyzeral čo najlepšie. Kľúčové je zvoliť správny typ a výsledok bude ohromujúci. Keď podprsenka dokonale sadne, budete sa cítiť ako bohyňa. Ak obľubujete klasický typ s push-up a kosticami, uistite sa, že je vám pohodlná. Nesmie vás nikde tlačiť, vytvárať nakrčenú kožu, prsia pretekajúce z bokov či zhora. V prípade, že chcete staviť na istotu, komfortnejšie druhy sú jednoznačne tie bez kostíc, ako bralettka či športová. Poskytujú oporu prsiam, vyzdvihnú prirodzený vzhľad a zaistia dokonalý pocit pohodlia. Hovorí sa, že pre krásu sa trpí. No spodná bielizeň rozhodne nie je ten prípad. Skúste si obliecť estetickú spodnú bielizeň, ktorá je pohodlná a uvidíte okamžitú zmenu sebavedomia, ktoré si všimnú aj ostatní.

2. Správny strih dokáže divy!

Vedeli ste, že podľa výskumov približne 80% žien nosí nesprávnu veľkosť podprsenky? Za následok to môže mať optickú deformáciu poprsia, po čase však i bolesti chrbta či samotných pŕs. Nesprávna veľkosť bielizne môže byť aj príčinou potenia, vyrážok a svrbenia. Krásny dekolt neznamená, že ho musíme automaticky vystavovať na obdiv. Aj v roláku nám totiž môžu trčať nepekné faldíky či zarezaná koža. Ideálna podprsenka by mala vytvárať hladké línie, ktoré zvýraznia akékoľvek oblečenie. Vhodne zvolená podprsenka prináša lepšie držanie tela, úľavu pre chrbát a komfort bez omínania alebo tlačenia.

Z estetických aj zdravotných dôvodov je naozaj dôležité dbať na viaceré ukazovatele. Nohavičky by mali opäť dokonale kopírovať postavu bez ohľadu na to, aké máme miery či váhu. Príliš malé veľkosti totiž spôsobujú nepríjemné omínanie, otláčanie, rezanie, dokonca aj zdravotné problémy v tejto oblasti. Prečo by sme mali byť zbytočne stiahnuté celý deň vo zveráku, keď si môžeme dopriať krásnu a pohodlnú spodnú bielizeň podľa predstáv.

3. Prečo je kvalita naozaj dôležitá?

Spodnú bielizeň nosíme denne priamo na pokožke tých najcitlivejších partií. Presne to je dôvodom, prečo by sme sa mali skutočne zamyslieť nad kvalitou, ktorú si obliekame. Dajte si pozor na priedušnosť a jemnosť, pretože prvotriedna spodná bielizeň je vyrobená z tých najlepších, zdraviu neškodných materiálov. Našťastie, nepríjemné a zdĺhavé skúšanie v kamenných obchodoch už nie je potrebné. Dnes je veľmi populárne nakupovať online bez toho, aby ste museli absolvovať behanie po obchodoch. Pri hľadaní spodnej bielizne nájdete na našom trhu množstvo e-shopov, avšak ak chcete kvalitné a značkové kúsky môžete sa inšpirovať na Attractiv.sk. Dozviete sa ako dokonale spoznať svoje miery, a tak môžete bez problémov nakúpiť z pohodlia domova.

- - Inzercia - -