Dnes je sobota, 15.august 2020, meniny má: Marcela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Selena Gomez posiela v novej skladbe jasný odkaz Bieberovi

november 03, 2019 - 10:30
Americká speváčka a herečka Selena Gomez zverejnila novú skladbu s názvom Lose You to Love Me. Novinka je jej prvou sólovou skladbou v tomto roku.

Rodáčka z Grand Prairie v Texase je spoluautorkou balady, ktorú napísala spolu s Juliou Michaels a Justinom Tranterom. "Túto skladbu inšpirovalo mnoho vecí, ktoré sa stali odvtedy, čo som vydala môj posledný album. Pomyslela som si, že je dôležité zdieľať túto hudbu, pretože viem, že sa mnohí môžu stotožniť s faktom, že cesta k objaveniu samého seba všeobecne prichádza cez jazvy v živote. Chcem, aby ľudia cítili nádej a vedeli, že sa na druhú stranu dostanete ako vaša silnejšia a lepšia verzia," priblížila Gomez pieseň vo vyhlásení.

Speváčka k novému počinu zároveň zverejnila aj videoklip. Čiernobiela novinka, ktorá sa zameriava na spievajúcu Gomez sediacu za rámom obrazu, vznikla v réžii Sophie Muller. Celú ju pritom nakrútili na iPhone.

Spoveď zo vzťahu k Justinovi

V refréne Selena spieva, že musela Biebera stratiť, aby sa začala milovať. Neskôr sa vyjadruje ešte tvrdšie: musela ho začať nenávidieť, aby našla samú seba. V jednom z veršov Selena zdôrazňuje, že mu to trvalo iba dva mesiace, kým ich vzťah uzavrel a našiel si náhradu. To je reálny fakt, Justin začal randiť s terajšou manželkou Hailey dva mesiace po rozchode so Selenou. Samotný záver skladby je už jasným odkazom, že speváčka bolestivú kapitolu svojho života definitívne uzatvára.

Jej novinka vás chytí za srdce:

Selena Gomez - Lose You To Love Me (Official Music Video)

Speváčka mala s Bieberom doslova toxický vzťah:

- - Inzercia - -