Dnes je utorok, 04.august 2020, meniny má: Dominika, Dominik
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Koralová farba vám v šatníku nesmie chýbať. Ako ju však zladiť?

november 05, 2019 - 08:00
V móde má svoje čestné miesto. Veľmi vydarená je kombinácia koralovej farby spolu s ďalšou, výraznejšou farbou typu modrá alebo smaragdovo zelená. Pozrite si naše tipy, vďaka ktorým budete neprehliadnuteľná.

Koralová farba môže mať hneď niekoľko odtieňov v závislosti od toho, v akom pomere sa červená a oranžová namieša. Finálny výber je preto iba vo vašich rukách. Záleží, ako veľmi chcete (za)žiariť. :-)

Svieži styling aj na jeseň

Môžete sa pochváliť krásnou, štíhlou postavou a rada ňou mužov dráždite? V tom prípade si na párty či stretnutie s priateľmi oblečte priliehavé šaty v tejto farbe a necháte v nich vyniknúť vašu opálenú pokožku. Nezabudnite na hodvábnu šatku v rovnakom odtieni a o dokonalý outfit máte postarané.

Súčasť dámskeho šatníka

Módni dizajnéri pravidelne upriamujú pozornosť na minimálne jeden kúsok, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadnej z nás. Svoje slovo dostala i koralová farba, ideálna aj počas chladnejších dní. Nezáleží na tom, či uprednostníte top s gombíkmi, zipsom, sako alebo topánky. Tú najdôležitejšiu úlohu predsa zohráva samotná koralová. 

Striedmosť sa vyplatí

Nič netreba preháňať a platí to pochopiteľne aj v móde. Ak sa vám zdá koralová farba príliš svietivá a nechcete v nej ísť odetá od hlavy po päty, vyskúšajte si ju na sebe formou módnych doplnkov. Šatka, kabelka, brošňa, nápaditý náhrdelník alebo lodičky. Uvidíte, že si ju zamilujete. :-)

Fototyp pleti napovie

Aj váš fototyp pleti zohráva pri nosení koralovej farby dôležitú úlohu. Pokiaľ máte pokožku svetlejších tónov, preferujte jemnejšie odtiene. Naopak, v prípade, že sa dokážete opáliť do krásneho čokoládového odtieňa, dovolené sú i sýtejšie prevedenia. Jedno je ale isté už teraz. Vďaka koralovej farbe v dave nepochybne vyniknete.

- - Inzercia - -