Dnes je piatok, 18.jún 2021, meniny má: Vratislav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kľúč od komnát ženského srdca! Muž uspeje a žena zažiari

november 07, 2019 - 10:00
Muži hľadajú kľúč k ženským srdciam a ženy túžia po diamantoch. Tak prečo to nespojiť a neobdarovať sa?
Foto: 

Výročie svadby, zásnuby, 50. narodeniny. V tomto poradí by Slováci a Slovenky radi kúpili alebo dostali diamant. Ak by ste to ešte nevedeli, tak sa opierame o prieskum – takmer 88 percent Slovákov považuje šperk za vhodný darček*.

Neustále hľadáme zaručené tipy a triky, ako uspieť u svojej milovanej polovičky. Muži chcú oslniť, no často dlho premýšľajú, ako na to. Ženy majú rady darčeky, no niekedy je čakanie na darček od chlapa hotová večnosť. Či už ste rozhodujúci sa muž alebo žena, ktorá si môže želať, je tu pre vás výnimočný tip.

Hľadáte kľúč? Riešením je kľúčik

Malý, trblietavý, a predsa môže byť kľúčom k srdcu, luxusným amuletom alebo symbolom nových začiatkov. Spája ich nadčasový dizajn, ručná výroba, oslnivá krása a originalita.

Už len vybrať ten správny!

Zamilovaný

Každý muž si aspoň raz lámal hlavu, ako očariť ženu. Ako otvoriť jej srdce iba pre seba. Prívesok Astral Key v tvare kľúča so srdcom môže skvelo zapadnúť do zámky od srdca ženy. Jeho exkluzivitu dopĺňajú žiarivé diamanty, ktoré sú osadené do tvaru srdca.

Magický

Každá žena je magická bytosť a zaslúži si svoju éterickú dušu zvýrazniť niečím výnimočným. Polnočný posol môže vstúpiť do cesty znenazdajky a naveky učarovať. Taký je kľúč Midnight Envoy, ktorý uchváti svojou honosnosťou a extravaganciou. 

Vysnívaný

Každý človek sníva, túži a hľadá. Dnes je možné všetko, dokonca si aj kúpiť kľúč snov. Takým môže byť aj luxusný prívesok  v tvare kľúča posiaty diamantmi. Nádhernú žiaru konkurujúcu hviezdam objavíte vďaka prívesku Key of Dreams.

Nebeský

Či už má odomknúť cestu k srdcu alebo cestu k novým začiatkom, patrí sa, aby bol krásny a luxusný. Prívesok Heaven Envoy a jeho elegantnú siluetu z bieleho zlata ozdobili klenotníci tými najžiarivejšími diamantmi. 

*Zdroj: 2019 Nielsen Admosphere Omnibus, SR, populácia 15+

- - Inzercia - -