Dnes je štvrtok, 06.máj 2021, meniny má: Hermína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zion Spa Sheraton ponúka exkluzívny relax pre každého

november 07, 2019 - 05:50
Krásne prostredie, úžasný wellness, rôzne typy masáži, ale aj osobitý prístup ku klientovi. To všetko ponúka Zion Spa v bratislavskom Sheratone.
Foto: 

Túžite po relaxe, ale láka vás aj osobitý holistický prístup? V tom prípade je pre vás ideálne miesto na odpočinok a relaxáciu práve Zion Spa v bratislavskom Sheratone. „Sme výnimočný tým, že poskytujeme služby, ktoré nájdete na Slovensku len málokde. Klienti u nás zažijú všetko, čo nemajú šancu absolvovať v rôznych salónoch krásy.

Ponúkame od relaxačných procedúr, cez rôzne masáže aj rôzne druhy občerstvenia v podobe jedla a pitia,“ hovorí generálna riaditeľka Zion Spa Anna Jarinová. V ponuke nájdete rôzne detoxikačné procedúry, cez hydratáciu tváre, či starostlivosť o pleť, ale aj relax v súkromí, kde sa nachádza menej návštevníkov. Okrem bazéna je v ponuke aj príjemný wellness, kde nájdete suchú, parnú a infra saunu. V niektorých prevádzkach Zion Spa si môžete užiť aj Kneippov chodník, alebo rôzny druhy víriviek. V bohatej ponuke nájdete aj rôzne druhy procedúr na chudnutie.

Milovníci masáži si prídu na svoje

Zion Spa ponúka aj rôznorodé masáže. „U nás nájdete všetky druhý rozličných masáži. Ponúkame aj aromaterapiu, ktorá ma na náš organizmus úžasné účinky. Výborné sú lávové kamene, bankovanie, no veľa športovcov si u nás dáva aj hlbšiu a intenzívnu masáž. Zaujímavé sú však aj tehotenské masáže, ktoré sú naozaj špecifické,“ tvrdí riaditeľka Zion Spa Anna Jarinová. Vytúžený oddych nájdete na štyroch pobočkách na Slovensku. Najznámejší je Grand hotel Kempinski vo Vysokých Tatrách na Štrbskom plese. Zion Spa nádjete aj v River Parku v Bratislave, ale aj v centre hlavného mesta v hoteli Crown Plaza. A samozrejme aj v bratislavskom Sheratone.

Najznámejší je Grand hotel Kempinski vo Vysokých Tatrách na Štrbskom plese. Potom máme spa v Grand hoteli River Park v Bratislave. A v hoteli Crown Plaza priamo v centre mesta.

Viac informácií nájdete na: www.zionspa.sk

- - Inzercia - -