Dnes je piatok, 07.máj 2021, meniny má: Monika
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

3 tipy na Vianočné darčeky, ktorými nič nepokazíte

november 28, 2019 - 16:29
Vianoce sú sviatkami pohody a hojnosti prežívané v rodinnom kruhu. Prečo máme teda každý rok pocit, že sa zaručene zbláznime, kým konečne prídu? Množstvo práce, stres a vymýšľanie darčekov nám berie príliš veľa času. Prinášame pár tipov, ktorými potešíte blízkych a ušetríte čas premýšľaním nad ideálnym darčekom.
Foto: 

Vianočné sviatky sú paradoxne obdobím najväčšieho stresu, paniky a zhonu. Samozrejme, úplne sa tomu vyhnúť nedá, no je pár spôsobov, ako si každoročné nakupovanie darčekov uľahčiť. Namiesto toho, aby ste sa tlačili  v preplnených nákupných centrách a strácali čas v nekonečných radoch pri pokladniach, skúste staviť na tieto zaručené tipy. Nikto si nechce nájsť pod stromčekom niečo, ž čoho kričí „kúpili ma na poslednú chvíľu,“ preto sa treba inšpirovať overenými radami. Ušetrený čas môžete radšej venovať sebe, rodine a priateľom.

1. Luxusná spodná bielizeň

Ideálne darčeky sú tie, ktoré naozaj potešia, a zároveň ich prakticky využijeme. O to lepšie, ak sa nemusíme predierať beznádejne plnými obchodmi. Väčšina z nás nosí spodnú bielizeň, takže o tom, že sa každému tento typ darčeka zíde nie je žiadnych pochýb. Napriek tomu, že ju stále považujeme za osobnú vec, nemusíme sa toho vôbec báť.  Hľadáme predsa praktické, kvalitné, krásne a luxusné veci, ktoré potešia všetkých našich príbuzných. Bingo, a máme to! Kvalitná a pohodlná spodná bielizeň je totiž základ, no nie každý si dopraje tento luxus a kúpi si ju sám. Vďaka dnešnej technike si všetky tieto originálne kúsky môžete objednať z pohodlia domova na Attractiv.sk, a tak sa vyhnete nákupnému šialenstvu, ktoré všade naokolo panuje. Máte istotu originálnych kúskov s rýchlym doručením priamo domov.

2. Kupón na návštevu barber shopu alebo kaderníctva

Na Slovensku je už množstvo kvalitných barber shopov, ktoré vyhovejú požiadavkám aj najnáročnejšieho muža. Návšteva takéhoto miesta určeného výlučne chlapom dožičí zážitkový relax spojený s dobrý drinkom, cigarou, masážou hlavy, a samozrejme perfektným účesom gentlemana. Niektoré obchody majú zákaz vstupu ženám, pretože páni si idú užiť svoju ničím nerušenú chvíľku pokoja v mužskom svete. Pokiaľ uvažujete okrem kupónu nad niečím hmatateľným, siahnite po profesionálnych produktoch z týchto obchodov. Predávajú totiž aj špeciálnu kozmetiku, ktorá zaručene očarí silnejšie pohlavie. Ak hľadáte perfektný dar pre nežnejšie pohlavie, rozhodne siahnite po návšteve kaderníctva kam chodí, alebo kam by veľmi chcela ísť. Ženy obľubujú relax spojený s návštevou kaderníctva, o to viac, že odchádzajú krásne a zrelaxované.

3. Voucher na pobyt podľa vlastného výberu

Zážitkové darčeky sú dnes in. Všetci chceme skúsiť niečo neobyčajné, čo si nedoprajeme každý deň. Ak chcete vyčariť úsmev na tvári mužovi, synovi, bratovi či kamarátovi, doprajte mu zážitok, na ktorý len tak ľahko nezabudne. Páni obľubujú motokáry, jazdu v športovom aute, túžia si skúsiť  zašoférovať najnovší hit medzi elektrickými autami, vždy atraktívne formule, či niečo adrenalínovejšie, ako je tandemový zoskok padákom. Fanúšikovia futbalu sa určite potešia lístkom na zápas. Možnosti sú obrovské, stačí si vybrať. Ak hľadáte ideálny darček pre ženu, siahnite po dovolenkovej destinácii podľa jej preferencií. Možno obľubuje poznávacie zájazdy, neplánované dobrodružstvá alebo destinácie v rezorte. Či už pôjde o wellness pobyt, lyžiarsky výlet, poznávací zážitok v zahraničí, alebo túru na horách, jednoznačne majte na pamäti záujmy a obľúbené aktivity človeka, ktorému je dar určený. Okrem toho, že ho jednoznačne potešíte, doprajete mu zážitok, na ktorý tak ľahko nezabudne.

- - Inzercia - -